fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Sydney Dil Okulları


Dört milyondan fazla nüfusuyla Avustralya’nın en eski, en kalabalık ve en kozmopolitan şehri olan Sydney, renkli ve capcanlı bir İngilizce öğrenme merkezidir. Sydney’in turistik merkezleri, müzik sanat ve kültür canlılığıyla tüm öğrencilerin ilgisini çeker. Aynı zamanda Sydney Dil Okulları ile Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışma izninizin olması, Work and Study deneyimini elde etmenizi sağlar ve hem dilinizi geliştirip hem de para kazanabilirsiniz. Sydney’de İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz en kaliteli okulları sizler için sıraladık.

Kaplan International

1938 yılında Amerikalı bir öğretmen Stanley H. Kaplan tarafından kurulan Kaplan International, dünya üzerinde 6 ülkeye yayılmış, 35 İngilizce dil okulu ile eğitim kalitesini kanıtlamış dünyanın en büyük dil okullarından biridir.

Kaplan International dil okulu Sydney şubesi şehrin merkezinde Kraliyet Botanik Bahçeleri’ne ve Sydney Opera Binası’na 15 dakika uzaklıktadır.

Kaplan Sydney Dil Okulu, Bondi Plajı’na ise kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşabileceğiniz konumdadır.

Otobüs ve tren hatlarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan okul içinde çalışma merkezi, kütüphane ve barbekülü geniş bir balkon bulunur..

Sydney Dil Okulları

Kaplan Sydney dil okulunda; Genel İngilizce, , Yoğun İngilizce ve Akademik Yıl ile Akademik Sömestr programları bulunmaktadır. Bu programların yanı IELTS ve Cambridge Sınav hazırlık programlarına ve İş İngilizcesi derslerine de katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kaplan dil okulu, üniversiteyi yurt dışında okumak isteyenler için de eğitim kalitesi yüksek üniversitelere sorunsuz geçiş imkanı sağlar.

Sydney Dil Okulları

Ücretsiz internet, interaktif yazı tahtaları, öğrenci bilgisayar odası, kütüphane ve öğrencilerin dinlenebileceği bir salon bulunan, ortalama 13 kişilik toplam 14 sınıfı bulunan EC Sydney dil okulunda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık programları alabilirsiniz.

EC – Embassy English

Malta’da butik bir okul olarak kurulup tüm dünyaya yayılan ve kaliteli ve öğrenci odaklı eğitim sistemiyle tercih listelerinin en üstünde yer alan EC English Dil Okulu , Avustralya’da en kaliteli dil okullarından Embassy English’i satın alarak Avustralya’daki en kaliteli okullardan biri olmuştur.  Genel İngilizce, Akademik İngilizce, derslerinin yanında bire bir İngilizce eğitim alabilirsiniz. EC English Dil Okulu ‘’Orange Carpet’’ (Turuncu Halı) deneyimi sayesinde her öğrencisine dil eğitimine kaydolduğu andan itibaren özel hissettirmeyi amaçlamıştır.

Sydney Opera binasına yürüme mesafesinde EC English dil okulu, şehrin merkezinde konumlanmıştır. Okul muhteşem plajlara ve yemyeşil bahçelere çok yakındır. EC Sydney Dil Okulu size Avustralya kolej hayatını deneyimleme ve yerel insanlarla kaynaşma fırsatı veren ortak bir üniversite kampüsünde yer alır.

ILSC

1991’den beri dünyanın her yerinden gelen uluslararası öğrencilere dil eğitimi programının yanı sıra Kolej, Öğretmen eğitimi, İş için İngilizce gibi programlar da sunan ILSC Dil Okulu kaliteli eğitimi ve son teknoloji sınıflarıyla dünya çapında eğitim vermektedir. Sertifika ve diploma programı da sunan ILSC Sydney şubesi Sydney şehir merkezinde Central Business District’te bulunur. İki bilgisayar laboratuvarı, iki öğrenci salonu, mutfağı, kütüphanesi, oyun alanları ve test merkezi bulunan ILSC Sydney şubesi toplu taşıma araçlarına ve turistik yerlere yakın konumdadır.

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.