Work and Travel

shutterstock 97848377 1

Work and Travel 2020
Kayıtlarımız Başladı!

2019 yılında yüzlerce öğrencinin program için doğru tercihi yine Armada Grandee oldu! Hayatının en güzel macerası için sen de bir adım at, üniversiteli olmanın tadını çıkar!

Work and Travel, seneler geçse de popülerliğini asla yitirmeyen bir program! Üniversite öğrencilerinin yaz aylarında Amerika’da bulunarak, Amerikan kültürünü yakından tanımalarını, İngilizce dil pratiği yapmalarını, çevre edinmelerini sağlayan bir kültürel değişim programıdır. 1961 yılından günümüze A.B.D. Dışişleri Bakanlığı, merkezi Amerika’da bulunan sponsorlar ve katılımcı ülkelerdeki acenteler vasıtası ile icra edilir. 2000 yılından günümüze binlerce öğrencinin tercihi Armada Grandee, 4 büyük ilimizde bulunan ofisleri; profesyonel danışmanlarıyla 2020 yılının da en popüler şirketi!

Work and Travel Armada Grandee ve CIEE ile yaşanır!

Programa katılan öğrenciler, yurtdışında yaşamayı, çalışmayı, ayakta durmayı bilen global insanlar olarak ülkemize dönmektedirler. Her şeyden önemlisi work and travel bir kişisel deneyim programıdır. Çalışmak, para kazanmak, eğlenmek farklı ülkelerden onlarca farklı kişiyle bir arada yaşamak, sorumluk sahibi olmak, kendi tatil ve seyahat planlarını yapmak, öz gerçekleşim sağlamak  gibi başka hiç bir programın bir arada sunamayacağı bir gençlik programıdır. Dünyadan her sene on binlerce öğrencinin katıldığı bu programa başvurmak çok kolay, deneyimli danışmanlarımız programın her aşamasında yanınızda olacak ve işlemlerinizi gerçekleştirecek. En büyük ve profesyonel J-1 sponsoru  C.I.E.E. güvencesi ve Armada Grandee ayrıcalığı ile bu yaz senin de harika bir hikayen olsun!

 

     İndirimleri Kaçırma!

    ✔   İkinci kez programa giden tüm öğrencilerimize 100 DOLAR
    ✔   31 Ocağa kadar ücretini tamamlayan öğrencilerimize 100 DOLAR
    ✔   Kardeşlere özel 100’er DOLAR indirim

 

 

 

thumb up 1
Güçlü Sponsor Programın en profesyonel ve kaliteli sponsoru CIEE Türkiye Temsilciyisiz.
open book top view
Kusursuz Danışmanlık Programı deneyimlemiş, tecrübeli ve bilgili bir ekip.
smiling emoticon square face
Memnuniyet Oranları Katılımcılarımızdan aldığımız, gurur kaynağımız geri bildirimler ve binlerce referansımız.
iş
Tasasız iş ve konaklama Size en uygun işi ve konaklamayı ayarlama garantisi. CIEE farkıyla en kaliteli en güvenilir, en popüler işler
teknoloji
Teknolojik Altyapı Başvuru ve diğer işlemlerinizde hata payını sıfıra indiren teknik donanım.
oryantasyon
Oryantasyon Hizmetleri Amerika'da kullanacağınız hattan, banka, sosyal güvenlik, sağlık hizmetleri, araç kiralama, alışveriş, vergi iadesi gibi konularda eksiksiz bilgilendirme.
seyahat
Seyahat Planlaması Siz programın keyfini çıkarın. Uçak Bileti temini, seyahat organizasyonu, parkur değişiklikleri, tarih değişikleri, tur organizasyonları ile biz ilgileniyoruz.
grup
Kalabalık Gruplar Türkiye'de yalnızca Armada Grandee 20 kişiye kadar aynı işyeri ve konaklamaya gönderme imkanına sahip!
seffaflık
%100 Şeffaflık Profesyonel ve ilkeli danışmanlık anlayışıyla; herkese eşit, kurumsal, açık danışmanlık ve ücretlendirme.
surekli
Sürekli Danışmanlık Yalnızca başvuru aşamasında değil, Amerika'ya gidişinizden dönüşünüze kadar olan sürede de sorunlarınızda yanınızdayız.

Work & Travel Referanslarımız

alper Alper Erdem
Work & Travel

Çok güzel arkadaşlıklar edindim. İngilizcem kesinlikle ilerledi. Bunu da İstanbul’a indiğimde fark ettim. Çok çalıştım ve neticesinde iyi para kazandım, gezi seyahat ve alışveriş yaptım, o kadar kusursuz bir work and travel oldu. Çünkü beklentilerimi ayarlamamda yardımcı olan bir şirketim Devamını Oku

begüm ültan Bahriye Begüm Ültan
Work & Travel

Hem dil öğrenmek hem hayallerimden birini gerçekleştirmek, hem de tecrübe kazanmak için USA’ye gitme düşüncesi kafama yerleşmişti. Fakat güvenebileceğim bir şirket bulmalıydım. Karşıma ARMADA GRANDEE çıktı. Benim girdiğim sınav ve mülakatlarımdaki ilgi ve alaka, vize almam sırasında girdiğim stresler de Devamını Oku

ağrı Şahal Çağrı Şahal
Work & Travel

Tüm insanların hayatında “işte bu benim en muhteşem anılarımdı” diyebildiği zamanlar vardır. Nitekim bizler insan olarak hatıralarımızla yaşar, onlarla mutluluğun doruklarına ulaşırız. Aslında geçirdiğimiz güzel günlerdir bizi biz yapan. İşte tam da rahatlıkla en muhteşem anılarımdı diyebileceğim bir yazı geride Devamını Oku

Selin Demir Selin Demir
Work & Travel

Sosyal,kültürel,kişisel gelişimimi en güzel şekilde tamamlamamı; hayalimdeki yerleri görmeme fırsat veren Work and Travel programına hiç düşünmeden katılmanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Armada Grandee!

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın