Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Work and Travel

2020 kayıtlarımız sona ermiştir

Değerli öğrencilerimiz,  firmamıza ve J-1 work and travel programına göstermiş olduğunuz için yoğun ilgi için teşekkür ederiz. 2020 Program kayıtlarımız Kasım ayı itibari ile bitmiştir. Yalnızca ek kontenjan açılması durumunda işlemlerinize devam edebileceğimiz “yedek kayıt” türü ile kayıt alabildiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz. 

2020 Kayıtlarımız

Teşekkür ederiz!!!
100%

work and travel ile Dünyadaki yerini keşfet

Türkiye 2019 yılı itibariyle Amerika’ya, J-1 vizesi ile en çok öğrenci gönderen ülke durumunda! Bu yaz senin de yıllarca anlatacağın bir hikayen olsun. 


Dünyadaki yerini keşfet

Amerika’da çalış, kazan, arkadaş edin, gez, dolaş, eğlen, paylaş, anla, anlat, sev, alışveriş yap, kendini bul!


7/24 Sponsor Yardımı

Amerika’daki sponsorun 7/24 yanında, en büyük work and travel sponsoru CIEE farkını yaşa


üNİVERSİTELİ OLMANIN AYRICALIĞINI YAŞA

Kabuğundan çık, dünyayı tanı, uluslarası bir iş deneyimi elde et, kendine inan, kendine yatırım yap.


işi profesyonellere bırak

20 yıllık deneyimimizle iş ve konaklama konusunda profesyonel yardım al

2020 work and travel ücreti

Her yıl yüzlerce öğrencinin tercihi olan Armada Grandee Ankara – İstanbul – İzmir – Kayseri ofisleriyle 2020 yazı için de hazır. Sen de bu hikayenin bir kahramanı ol. 

$2350*

Standart Program ÜCreti


 • Program danışmanlığı
 • İş fuarlarına katılım imkanı
 • İş yerinin ayarlanması
 • İş sözleşmesinin temin edilmesi
 • Sağlık Sigortası yapılması
 • Mobil uyumlu başvuru portalı 
 • Yasal Çalışma belgesinin temini
 • SEVIS sistemi kaydı
 • Vize randevunun alınması
 • Vize başvuru formlarının doldurulması
 • Vize danışmanlığı
 • Uçak bileti yardımı
 • Online ve yüzyüze oryantasyon
 • Ücretsiz GSM hattı
 • Amerika’da sponsorunu 7/24 hizmet hattı

*31 Ocak tarihine kadar tüm program ücretinin ödenmesi ve istenilen evrakların teslim edilmesi halinde ödenecek ücret. 

Sıkça Sorulan Sorular

Work and Travel programı yabancı üniversite öğrencilerine yaz tatilleri müddetince ABD’de yaşama ve çalışma imkânı tanıyan bir programdır. İngilizcesini geliştiren öğrenci, bir taraftan çalışırken diğer taraftan  Birleşik Devletler’deki insanları ve yaşam tarzlarını görerek, kendi kültürlerini paylaşma olanağı bulur.

Work and Travel programında her üniversite öğrencisinin üstesinden rahatlıkla kalkabileceği basit ve sezonel işlerde çalışılır. Eğlence parkları, oteller ve konaklama tesisleri, restaurantlar, cankurtaranlık, fast food, macera evleri, mağazalar ve süpermarketler en revaçta işlerdir.

Work and Travel programı en erken 15 Mayıs tarihinde başlar ve 1 Ekim tarihinde çalışma müddeti biter. 15 Mayıs ve 1 Ekim tarihleri arasında maksimum 4 ay çalışma izni verir. Çalışma izni bittiği tarihten itibaren ilave olarak 1 ay gezi hakkı tanır. 

Evet kontenjanar dahilinde 10 kişiye kadar arkadaş grupları aynı iş ve konaklamaya yerleştirilebilir. 

Work and travel vize türü J-1 vizesidir ve Armada Grandee J-1 vizelerinde başarısı resmi olarak %99’dur. vize işlemlerinde randevu alınması, başvuru belgelerinin hazırlanması, vize danışmanlığı tarafımızdan verilir. Size belirlenen günde elçilik veya konsolosluğa giderek vize görüşmesini yapmak kalır. 

Başka sorularnız var mı? Bize ulaşın

Gidenlere kulak verin

İyi ki work and travel

Amerika’da çok iyi vakit geçirdim yeni arkadaşlıklar edindim, Amerika yaşamının bir parçası oldum bu 3 ay boyunca çok farklı deneyimler yaşayıp çok  keyif  aldım ve bol bol   seyahat ettim, yeni yerleri gördüm. İyi ki bu programa dahil olmuşum ve bu tecrübeyi edinmişim. Size de tavsiye ederim kesinlikle hayatınızda yapmanız gereken bir şey, elbette sıkıntılı günler de oldu ama şimdi dönüp bakınca gülüp geçiyorum. Hepinize gönül rahatlığıyla programı ve Armada Grandee yi öneririm.
Zaida Khutsishvili
Giresun Üniversitesi

bu yazıyı okuyorsanız…

Söylemek istediğim şey aslında basit ve net Türkiye’de yaşayacağınız hiçbir yaz ile mukayese edemeyeceğiniz bir yaz yaşayacaksınız; yorgunluk, iş stres, eğlence, bütçe hesaplama, gezi, alışveriş, sorunlar, çözümler, güneşli sıcak günler ve irene kasırgası…her şey uç noktada yani!! İşte ben buna macera derim. Bir yazı, daha dolu dolu yaşayabileceğiniz bir alternatif bulana kadar bu programı öneriyorum. Ve bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir…
Suat Gencer
İzmir Ekonomi Üniversitesi

bu kadar eğleneceğimi tahmin etmedim

Başlarda bu kadar eğlenebileceğimi tahmin etmemiştim. Bu güzel programa katılmamı sağlayan başta Armada Grandee Ankara ofisinden Metin abiye, her ne kadar görmesemde her zaman desteğiyle yanımızda olduğu için, Fulya ablaya ve Alican abiye de bütün isteklerimi yerine getirdikleri için, ayrıca bize danışmandan çok abi, abla oldukları için de çok teşekkür ederim. Armada Grandee’yi En iyi work travel şirketi olarak arkadaşlarıma anlatıyorum çünkü danışmanlarıyla, içtenlikleriyle, dürüstlükleriyle kendime örnek aldığım bir kurum.
Can Esmercan
Çukurova Üniversitesi

work and travel hikayenin kahramanı

Ve her hikayenin olduğu gibi bu Amerika hikayesinin de bir baş kahramanı vardı ve o da Armada Grandee’ydi. Bana üç ayda yaşayabileceğim en fazla güzelliği yaşatan, sıcaklıklarıyla ve her an yanı başımda olduklarını hissettiren Armada Grandee ekibi, iyi ki varsınız. Şirket seçimi için Armada Grandee ile görüştükten sonra zorlanmayacağınızı garanti edebilirim. Benim hikayemin baş rol oyuncuları sizlersiniz. Kendime güvenmemi sağlayan, her an destek olan, güven veren bir şirket Teşekkürler..
Aslınur Şahin
İstanbul Kültür Üniversitesi

Work and travel için hazırsanız başlayalım!


Önce İletişim

 • Size ulaşabilmemiz için sitemizde whatsapp, bilgi istek formu, yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayabilir, dilerseniz sizi arayabiliriz.


Danışman Ataması

 • Programa uygunluğunuz onaylandıktan sonra her işleminizde size yol gösterecek ve yardımcı olacak danışmanınız olacaktır.

Tüm işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Ofislerimizin bulunduğu şehirlere gelmenize gerek kalmayacaktır.

guclu-sponsor

Güçlü Sponsor

Programın en profesyonel ve kaliteli sponsoru CIEE Türkiye Temsilciyisiz.

kusursuz-danismanlik

Kusursuz Danışmanlık

Programı deneyimlemiş, tecrübeli ve bilgili bir ekip.

memnuniyet

Memnuniyet Oranları

Katılımcılarımızdan aldığımız, gurur kaynağımız geri bildirimler ve binlerce referansımız.

iş

Tasasız iş ve konaklama

Size en uygun işi ve konaklamayı ayarlama garantisi. CIEE farkıyla en kaliteli en güvenilir, en popüler işler

teknoloji

Teknolojik Altyapı

Başvuru ve diğer işlemlerinizde hata payını sıfıra indiren teknik donanım.

oryantasyon

Oryantasyon Hizmetleri

Amerika'da kullanacağınız hattan, banka, sosyal güvenlik, sağlık hizmetleri, araç kiralama, alışveriş, vergi iadesi gibi konularda eksiksiz bilgilendirme.

seyahat

Seyahat Planlaması

Siz programın keyfini çıkarın. Uçak Bileti temini, seyahat organizasyonu, parkur değişiklikleri, tarih değişikleri, tur organizasyonları ile biz ilgileniyoruz.

grup

Kalabalık Gruplar

Türkiye'de yalnızca Armada Grandee 20 kişiye kadar aynı işyeri ve konaklamaya gönderme imkanına sahip!

başa dön Armada Grandee Whatsapp
Merhaba!
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!