Armada Grandee Logo

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Work and Travel

Üniversiteli olmanın ayrıcalığını yaşayın, eşi benzeri olmayan bu maceraya siz de dahil olun. 18 yıldır binlerce öğrencinin tek tercihi olan Armada Grandee ile sizin de bu yaz unutulmaz bir hikayeniz olsun.

Haydi durma, gençliğin tadını çıkar!

 

Güçlü Sponsor Programın en profesyonel ve kaliteli sponsoru CIEE Türkiye Temsilciyisiz.
Kusursuz Danışmanlık Programı deneyimlemiş, tecrübeli ve bilgili bir ekip.
Memnuniyet Oranları Katılımcılarımızdan aldığımız, gurur kaynağımız geri bildirimler ve binlerce referansımız.
Tasasız iş ve konaklama Size en uygun işi ve konaklamayı ayarlama garantisi. CIEE farkıyla en kaliteli en güvenilir, en popüler işler
Teknolojik Altyapı Başvuru ve diğer işlemlerinizde hata payını sıfıra indiren teknik donanım.
Oryantasyon Hizmetleri Amerika'da kullanacağınız hattan, banka, sosyal güvenlik, sağlık hizmetleri, araç kiralama, alışveriş, vergi iadesi gibi konularda eksiksiz bilgilendirme.
Seyahat Planlaması Siz programın keyfini çıkarın. Uçak Bileti temini, seyahat organizasyonu, parkur değişiklikleri, tarih değişikleri, tur organizasyonları ile biz ilgileniyoruz.
Kalabalık Gruplar Türkiye'de yalnızca Armada Grandee 20 kişiye kadar aynı işyeri ve konaklamaya gönderme imkanına sahip!
%100 Şeffaflık Profesyonel ve ilkeli danışmanlık anlayışıyla; herkese eşit, kurumsal, açık danışmanlık ve ücretlendirme.
Sürekli Danışmanlık Yalnızca başvuru aşamasında değil, Amerika'ya gidişinizden dönüşünüze kadar olan sürede de sorunlarınızda yanınızdayız.

Work & Travel Referanslarımız

Alper Erdem
Work & Travel

Çok güzel arkadaşlıklar edindim. İngilizcem kesinlikle ilerledi. Bunu da İstanbul’a indiğimde fark ettim. Çok çalıştım ve neticesinde iyi para kazandım, gezi seyahat ve alışveriş yaptım, o kadar kusursuz bir work and travel oldu. Çünkü beklentilerimi ayarlamamda yardımcı olan bir şirketim Devamını Oku

Bahriye Begüm Ültan
Work & Travel

Hem dil öğrenmek hem hayallerimden birini gerçekleştirmek, hem de tecrübe kazanmak için USA’ye gitme düşüncesi kafama yerleşmişti. Fakat güvenebileceğim bir şirket bulmalıydım. Karşıma ARMADA GRANDEE çıktı. Benim girdiğim sınav ve mülakatlarımdaki ilgi ve alaka, vize almam sırasında girdiğim stresler de Devamını Oku

Çağrı Şahal
Work & Travel

Tüm insanların hayatında “işte bu benim en muhteşem anılarımdı” diyebildiği zamanlar vardır. Nitekim bizler insan olarak hatıralarımızla yaşar, onlarla mutluluğun doruklarına ulaşırız. Aslında geçirdiğimiz güzel günlerdir bizi biz yapan. İşte tam da rahatlıkla en muhteşem anılarımdı diyebileceğim bir yazı geride Devamını Oku

Selin Demir
Work & Travel

Sosyal,kültürel,kişisel gelişimimi en güzel şekilde tamamlamamı; hayalimdeki yerleri görmeme fırsat veren Work and Travel programına hiç düşünmeden katılmanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Armada Grandee!