fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ILSC

ILSC

Sayfa İçeriği

ILSC Kanada

1991 yılında kurulmuş olan ILSC Kanada Dil Okulları Vancouver’da açtığı ilk şubesiyle birlikte kısa sürede büyüyerek Toronto ve Montreal’de de öncü olmuştur. Zamanla Avustralya’nın Sydney, Melbourne ve Brisbane şehirlerine de açılan ILSC Dil Okulu, Dünya çapında başarılı bir üne sahip olmuştur. Maceracı kişiler için de yatırım yapan ILSC Dil Okulu, Hindistan- New Delhi’de de eğitim vermektedir.

Kısa sürede başarısından oldukça söz ettiren ILSC Dil Okulu, 2013 ve 2014 yıllarında ILSC, Study Travel Magazine tarafından, eğitim sektöründeki partnerlerinin tercihiyle Yılın Zincir Okulu seçilmiştir.

ILSC Toronto

Kanada’nın öncü okulu olan ILSC Toronto’da toplamda 4 kampüste eğitim vermektedir. 75 tam donanımlı modern sınıflarda, 3 bilgisayar laboratuvarı, 7 öğrenci salonu, 2 bilgisayar laboratuvarı, kafeterya, ve kütüphane bulunmaktadır.

Vancouver

ILSC Vancouver okulu ise toplam 4 kampüste eğitim verirken, 96 tam donanımlı sınıfı mevcuttur. 8 bilgisayar laboratuvarı, 12 öğrenci salonu, 6 mutfak ve kafeteryası bulunan okullarımız oldukça moderndir.

Montreal

ILSC Montreal okulumuzda ise ister İngilizce, ister Fransızca dil eğitimi alabilirsiniz. Toplamda 35 sınıf ve 2 bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ile hizmet veren okulumuzda ücretsiz wifi mevcuttur.

Kanada’daki bütün okullarımız aynı zamanda birer IELTS Test Merkezidir.

Kanada’da Üniversite ya da College okumak istiyorsanız, belli bir seviyeye geldikten sonra dil sınavına girmeksizin anlaşmalı olduğumuz okullarımıza başvurabilirsiniz.

International Language Schools of Canada Toronto’da genel İngilizce, İş İngilizcesi, akademik İngilizce, TOEFL hazırlık, TOEIC hazırlık, Cambridge FCE, CAE hazırlık kursları yürütülmektedir.

Genel İngilizce kursları için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sınıflar açılmaktadır. Sertifika programları için ise programa göre değişmekle beraber genellikle minimum Intermediate seviyede dil bilgisi gerekmektedir.

ILSC Kanada’da ayrıca TESOL, Media & Marketing, English for Travel & Hospitality, Advertising & Design, E- Business & Web Design, Business Culture, Business Presentation Skills, Business Writing, Business Interview Skills, English Through Film & Video, English Through Yoga, English Through Art, Business Management & Human Resources, Business Communications, Hospitality Management Preparation, gibi birçok alanda sertifika programları verilmektedir.

ILSC Kanada Dil Okulu’na gelen öğrenciler eğitimden daha fazlası için buradalar; Okulumuz öğrencilere ders dışı zamanlarında eğlenceli vakit geçirebilmeleri için haftalık aktivite programları sunmaktadır. Toronto şehir turu, Niagara Şelalesi, Royal Ontario Müzesi, Chinatown turu, CN Tower, Little India, Bata, Toronto Beach, High Park Shoe Müzesi, Toronto Harbourfront, Toronto Island, Allan Gardens, golf, badminton, voleybol, kano, beysbol, futbol, bowling v.b. gibi aktivitelere öğrenciler ücretli ya da ücretsiz olarak katılabilmektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.