fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Work and Travel Size Ne Katacak?

Work and Travel Size Ne Katacak?

Work and Travel her yıl dünya üzerinde 100.000’i  aşkın öğrencinin farklı birçok kıta ve ülkeden katıldığı eşsiz bir kültürel değişim programıdır. Program sayesinde öğrenciler Amerika’daki yaşam giderlerini maddi olarak çıkarmakla beraber, Amerikan kültürünü ve İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamayı ve çalışmayı da deneyimleyebilme şansına sahip olmaktadırlar. Peki work and travel size ne katacak? Sizi neler bekliyor?

Kişisel bir program olsa da, Work and Travel programıyla öğrenciler;

-Birçok farklı kültür ve insanla tanışma fırsatı yakalayabilir,

-İngilizceyi anadil olarak konuşulan bir ülkede pratik etme imkânına sahip olabilir,

-Yabancı bir ülkede iş tecrübesi kazanarak CV lerine, profesyonel bir iş olmasa da uluslararası bir değer katma şansına sahip olabilir,

-Kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak, ailelerinden bağımsız olarak kendi ayakları üzerinde durmayı ve kazandıkları paranın hesabını yapmayı öğrenebilir,

-Sosyal hayat becerilerini geliştirerek ufkunu genişletebilir,

-Hem güzel bir yaz geçirme fırsatı elde edebilir hem de ileride yaşanabilecek olan yurtdışı deneyimlerinde daha tecrübeli olma şansı elde edebilirler.

Work and travel deneyimi

Work and Travel programı kişisel bir deneyim programıdır. Bir kişinin senelerce yaşadığı ülke dışında başka bir ülkede hayatını sürdürmesi, hayatını sürdürmesi için para kazanması, yeni dostluklar edinmesi programın doğasında vardır.  Work and Travel her şeyin ötesinde üniversite öğrencilerine çok sayıda deneyimi bir arada yaşatabilecek ve yaşamlarının kalan bölümüne ciddi anlamda tesir edebilecek bir programdır. İngilizce geliştirmek, keşfetmek, öz saygınızı artırmak, sorunlarla başa çıkabilme yeteneğinizi artırmak bu work and travel deneyimi ve tecrübesinin sonuçlarıdır. Her üniversiteli genç, kişisel gelişim için bu ve benzer deneyimleri olabildiğince sık ve yoğun olarak yaşamalıdır.

Siz de work and travel deneyimi sayesinde tüm bu tecrübeleri edinebilir ve geleceğinize çok daha farklı bir perspektiften bakabilirsiniz. Work and travel size ne katacak, artık biliyorsunuz, siz de bu deneyimin bir parçası olun.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Work and Travel Size Ne Katacak? Fiyatları, koşulları, vizesi ile ilgili sorunuz var mı? Yardımcı olalım!