Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları seçiminiz farklı türde bir çok önemli kriterlere göre belirlenmelidir. Yurtdışı Dil Okulu denildiğinde 19 yıldır Ankara‘da, İstanbul’da, İzmir’de ve Kayseri’de faaliyet gösteren Armada Grandee tecrübesine güvenebilirsiniz.

Dil eğitimi programı birçok farklı ülkeden öğrencilerin katılımıyla yurt dışındaki özel dil okulları ya da üniversiteler tarafından yürütülen ve öğrencilere yabancı dil öğretiminin amaçlandığı programdır. Bu program kapsamında verilen dersler; ülke, okul ve öğrencinin isteğine göre haftada 20 ila 30 ders şeklinde değişiklik göstermektedir.

Derslerin içeriği; öğrencilerin gramer, konuşma, yazma ve dinleme bilgi ve becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Eğitimler çoğunlukla hafta içi verilir. Sabah ve öğleden sonra başlayan programlar mevcuttur. Okullar yoğunluk durumuna ve öğrencinin dil seviyesine göre katılacağı sınıfı ve başlama saatini ayarlar.

Dil eğitimi programlarına genelde her hafta, iki haftada bir ya da ayda bir başlamak mümkün olmakla birlikte, yılda sadece belirli zamanlarda başlayan eğitim programları da vardır. Programlar, her dil seviyesine uygun olarak düzenlenir.

başa dön Armada Grandee Whatsapp
Merhaba!
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!