fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Work and Travel Sponsorumuz CIEE

Work and travel sponsorumuz CIEE hakkında detaylı şekilde bilgi sizlerle paylaşıyoruz. Sponsorumuzu yakından tanıtarak; görev, yetki, sorumlulukları; bizlerle ve sizlerle ilişkilerine yakından bakalım. CIEE şirketleri konusuna da kısaca değinelim.

Work and travel programı bir değişim programıdır. Vize türü “J” vizesidir. J türü vizeye başvuran adayların Amerika’da bir vize sponsoruna ihtiyacı vardır. Sponsorlar değişim programı katılımcılarını acenteleri vasıtasıyla kendileri belirler, iş imkanları ile buluşturur, programa katılan öğrencilerin de programlarını, gidişatlarını, sağlıklarını ve hukuki konularını takip ederler.*

Work and Travel programı ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir, sponsorlar tarafından icra edilir, acenteler tarafından son kullanıcı olan öğrencilere ulaştırılır.

Temsilcisi olduğumuz 1947 yılında kurulan Council on International Education Exchange kısaca CIEE Amerika’da Work and Travel ile birlikte daha birçok çeşitli programın sponsoru ve Amerikan hükümetine karşı garantörü ve sorumlusu olarak faaliyet gösteren, alanındaki en büyük, güçlü, en fazla öğrenciye sponsor olan kar amacı gütmeyen kuruluşlardır. C.I.E.E. 1961 yılından günümüze work and travel programı sponsorluğu yapmakta olup, günümüzde en fazla J-1 öğrencisine sponsor olma özelliği taşımaktadır.

Sizler daha Amerika’ya gitmeden önce sizlerle Armada Grandee vasıtasıyla irtibata geçen work and travel sponsorumuz CIEE, Amerika’daki en büyük destekçinizidir. 24 Saat ulaşılma güvencesi, Türkçe destek hattı , müsaitseniz sizleri Amerika’da ziyaret etmeleri, her ay memnuniyetinizi ölçmek için gönderdikleri anketler, online oryantasyonları, en kapsamlı seyahat sağlık sigortası, düzenledikleri iş fuarları, anlaşmalı binlerce iş yerleri, size en yakın lokasyonlarda ücretsiz kültür ekinlikleri düzenlemeleri ve yarım yüzyıla dayanan değişim programları tecrübesiyle alanında gerçekten en etkin ve en güçlü sponsordur.

Sadece Work and Travel sponsorumuz CIEE ‘de

CIEE şirketleri acenteleri

C.I.E.E. alanında en uzman ve profesyonel kadroya sahip acenteler ile çalışır tüm dünyada 100’ün üzerinde ülkede 100’ün üzerinde çalıştığı acente vardır. Armada Grandee C.I.E.E. Türkiye temsilcisidir.

  https://j1visa.state.gov/participants/how-to-apply/sponsor-search/

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Work and Travel Sponsorumuz CIEE, Fiyatları, koşulları, vizesi ile ilgili sorunuz var mı? Yardımcı olalım!