Armada Grandee Logo

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Çok okuyanlarla, çok gezenleri ortak paydada buluşturan, nitelikli, yurt dışı eğitim almış ve profesyonel kadrosuyla onlarca ülkede yüzlerce çözüm ortağı ile birlikte katılımcılara,  keşfetmeleri, öğrenmeleri, deneyimlemeleri, eğlenmeleri, başarmaları için rehberlik eden bir kurumuz.

İsmimiz Nereden Geliyor?

Armada Grandee büyük donanma anlamına geliyor. Türkiye’nin deniz aşırı eğitim ve değişim programlarında öncü şirketi olması temennisi ile kurulan markamız 18 yıldır bu hedef için her gün yelken açıyor.

Neye İnanıyoruz?

Farklılıkların zenginleştirdiğine, fırsatların eşitliğine,  istenilirse başarılabileceğine, sınırların aşılabileceğine, devamlı ve sürdürülebilir bir gelişime, yerinde keşfetmeye,  “o geminin” bir gün geleceğine inanıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Yaptığımız, yurt dışı dil okulları, sertifika programları, diploma programları, yurt dışı lise yerleşimi, yurt dışı üniversite ye yüksek lisans yerleşimi, yaz okulları, work and travel programı, campUSA programı, akademisyen değişim programları, internship, PCT, MBA gönüllü programları, Erasmus Staj yerleşim rehberliği dışında sürekli ülke ve program araştırıyor; bine yakın kurumla yazışıyor, öğreniyor, geliştiriyor; sizlere daha fazla seçenek sunmak için yurt dışından temsilciler kabul ediyor, yurt dışına gidiyor, eğitim fuarları düzenliyor ve katılıyor,  elçilikler, seyahat şirketleri, dış temsilcilerimiz arasında mekik dokuyoruz.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı