Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Hakkımızda

Armada Grandee Hakkında

Biz Kimiz?

Armada Grandee olarak bizler; çok okuyanlarla, çok gezenleri ortak paydada buluşturan; nitelikli, yurt dışı eğitim almış ve profesyonel kadrosuyla onlarca ülkede yüzlerce çözüm ortağı ile birlikte sizler ve ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. Katılımcılara; keşfetmeleri, öğrenmeleri, deneyimlemeleri, eğlenmeleri, başarmaları için rehberlik eden profesyonel bir ekibiz.

Ne Yapıyoruz?

Yaptığımız, yurtdışı dil okulları, sertifika programları, diploma programları, yurt dışı lise yerleşimi, yurt dışı üniversite ye yüksek lisans yerleşimi, yaz okulları, work and travel programı, campUSA programı, akademisyen değişim programları, internship, PCT, MBA gönüllü programları, Erasmus Staj yerleşim rehberliği dışında sürekli ülke ve program araştırıyor; bine yakın kurumla yazışıyor, öğreniyor, geliştiriyor; sizlere daha fazla seçenek sunmak için yurt dışından temsilciler kabul ediyor; yurt dışına gidiyor, eğitim fuarları düzenliyor ve katılıyor,  elçilikler, seyahat şirketleri, dış temsilcilerimiz arasında mekik dokuyoruz.

Nerede yapıyoruz?

Türkiye’nin her ilinden bize ulaşarak merak ettiğiniz yurtdışı eğitim ve değişim programları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ofislerimizin bulunduğu Ankara, İstanbul, İzmir ve Kayseri illerinde danışmanlarımızla yüz yüze de görüşebilirsiniz.

İsmimiz Nereden Geliyor?

Armada Grandee büyük donanma anlamına geliyor. Türkiye’nin deniz aşırı eğitim ve değişim programlarında öncü şirketi olması temennisi ile 2000 yılında kurulan markamız 19 yıldır bu hedef için her gün yelken açıyor.

Neye İnanıyoruz?

Farklılıkların zenginleştirdiğine, fırsatların eşitliğine,  istenilirse başarılabileceğine, sınırların aşılabileceğine, devamlı ve sürdürülebilir bir gelişime, yerinde keşfetmeye,  “o geminin” bir gün geleceğine inanıyoruz.

Uzaklara giden yolda, yakındaki yolunuz.

başa dön Armada Grandee Whatsapp
Merhaba!
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!