fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Hakkımızda


sizden başlayarak dünyayı değiştiriyoruz

“Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar:
ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir…”

Lev Tolstoy

Videoyu oynat

Ankara Ofisimiz

istanbul Ofisimiz

izmir Ofisimiz


Bizi bizden dinleyin

Biz Kimiz?

 

Armada Grandee olarak bizler; çok okuyanlarla, çok gezenleri ortak paydada buluşturan; nitelikli, yurt dışı eğitim almış ve profesyonel kadrosuyla onlarca ülkede yüzlerce çözüm ortağı ile birlikte sizler ve ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. Katılımcılara; keşfetmeleri, öğrenmeleri, deneyimlemeleri, eğlenmeleri, başarmaları için rehberlik eden profesyonel bir ekibiz.

Ne Yapıyoruz?

 

Yaptığımız, yurtdışı dil okullarısertifika programları, diploma programlarıyurt dışı lise yerleşimiyurt dışı üniversite ve yüksek lisans yerleşimi, yaz okullarıwork and travel programı, campUSA programı, akademisyen değişim programları, internship, PCT, MBA gönüllü programları, erasmus Staj yerleşim rehberliği dışında sürekli ülke ve program araştırıyor; bine yakın kurumla yazışıyor, öğreniyor, geliştiriyor; sizlere daha fazla seçenek sunmak için yurt dışından temsilciler kabul ediyor; yurt dışına gidiyor, eğitim fuarları düzenliyor ve katılıyor,  elçilikler, seyahat şirketleri, dış temsilcilerimiz arasında mekik dokuyoruz.

Nerede yapıyoruz?

 

Türkiye’nin her ilinden bize ulaşarak merak ettiğiniz yurtdışı eğitim ve değişim programları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ofislerimizin bulunduğu Ankara, İstanbul, İzmir ve illerinde danışmanlarımızla yüz yüze de görüşebilirsiniz.

İsmimiz Nereden Geliyor?

 

Armada Grandee büyük donanma anlamına geliyor. Türkiye’nin deniz aşırı eğitim ve değişim programlarında öncü şirketi olması temennisi ile 2000 yılında kurulan markamız 19 yıldır bu hedef için her gün yelken açıyor.

 

Yürekten inanıyoruz
Farklılığa

Farklılıkların zenginleştirdiğineEşitliğe

Fırsatların eşitliğinebaşarıya

İstenilirse başarılabileceğine,geleceğe

ve gelecekte sınırların aşılabileceğine

“O geminin bir gün geleceğine inanıyoruz.”

uzaklara giden yakındaki yolunuz


20.000  üzerinde  öğrencinin eğitim  ve  değişim programları ile  dünyayı tanımasına ve  kendilerini dünyaya tanıtmasına yardımcı olduk.

3 büyük şehrimizde


Ankara – İstanbul – İzmir ofislerimizle

profesyonel ekibimizle


İnsan odaklı, kariyer hedefli, etkili danışmanlık

81 ilden


20.000 üzerinde öğrencinin hayallerini gerçekleştirdik

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba!