Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Hakkımızda

Armada Grandee Hakkında

Biz Kimiz?

Armada Grandee olarak bizler, çok okuyanlarla, çok gezenleri ortak paydada buluşturan, nitelikli, yurt dışı eğitim almış ve profesyonel kadrosuyla onlarca ülkede yüzlerce çözüm ortağı ile birlikte çalışıyoruz. Katılımcılara,  keşfetmeleri, öğrenmeleri, deneyimlemeleri, eğlenmeleri, başarmaları için rehberlik eden profesyonel bir ekibiz.

İsmimiz Nereden Geliyor?

Armada Grandee büyük donanma anlamına geliyor. Türkiye’nin deniz aşırı eğitim ve değişim programlarında öncü şirketi olması temennisi ile kurulan markamız 18 yıldır bu hedef için her gün yelken açıyor.

Neye İnanıyoruz?

Farklılıkların zenginleştirdiğine, fırsatların eşitliğine,  istenilirse başarılabileceğine, sınırların aşılabileceğine, devamlı ve sürdürülebilir bir gelişime, yerinde keşfetmeye,  “o geminin” bir gün geleceğine inanıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Yaptığımız, yurtdışı dil okulları, sertifika programları, diploma programları, yurt dışı lise yerleşimi, yurt dışı üniversite ye yüksek lisans yerleşimi, yaz okulları, work and travel programı, campUSA programı, akademisyen değişim programları, internship, PCT, MBA gönüllü programları, Erasmus Staj yerleşim rehberliği dışında sürekli ülke ve program araştırıyor; bine yakın kurumla yazışıyor, öğreniyor, geliştiriyor; sizlere daha fazla seçenek sunmak için yurt dışından temsilciler kabul ediyor, yurt dışına gidiyor, eğitim fuarları düzenliyor ve katılıyor,  elçilikler, seyahat şirketleri, dış temsilcilerimiz arasında mekik dokuyoruz.

Nerede yapıyoruz?

Türkiye’nin her ilinden bize ulaşarak merak ettiğiniz yurtdışı eğitim ve değişim programları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ofislerimizin bulunduğu Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde danışmanlarımızlar yüzyüze de görüşebilirsiniz.

                                    Uzaklara giden yolda, yakındaki yolunuz.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın