fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Avusturya’da Yüksek Lisans

Avusturya’da Yüksek Lisans Eğitimi

Avusturya, Orta Avrupa’da yer alan, yaklaşık 10 milyon nüfusa sahip ve Avrupa’nın yaşam standartları en yüksek olan ülkelerinden biridir. Resmi dilleri Almanca, Macarca ve Slovence olan ülkede yaygın olarak Almanca konuşulur. Ülkeni başkenti ise Viyana’dır. Üniversiteleri oldukça eski ve prestijidir. Özellikle Viyana Üniversiteleri hem akademik olarak güçlü hem de dünya sıralamalarında ön sırada gelir. Bu sebeple Avusturya’da Yüksek Lisans yapmak öğrenciler için oldukça avantajlı olacaktır.

Avusturya’da yüksek lisans eğitimi 2 yıl sürmektedir. Bölümlerin tamamına yakınında Almanca olarak eğitim verilmektedir. Avrupa’nın kültür başkenti olan Viyana’da öğrenciler yüksek lisans eğitimlerini alabilirler. Viyana’da dünyanın en prestijli üniversitelerinden olan Viyana Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi, Viyana Ekonomi Üniversitesi, Viyana Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Viyana Ziraat Üniversitesi bulunmaktadır.

Neden Avusturya’da Master?

Avusturya’da Yüksek Lisans Kabul Şartları Nelerdir?

Avusturya’da Yüksek Lisans için Hizmetlerimiz

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avusturya’da Yüksek Lisans için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Avusturya’da Yüksek Lisans eğitimi ile ilgili olarak en kaliteli, şeffaf ve dürüst danışmanlık hizmeti noktasında bize ulaşabilirsiniz. Bilgi almak için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.