Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Yurtdışı Yüksek Lisans

Yurtdışı Yüksek Lisans – Üniversite eğitimi kişilere, profesyonel hayatlarını ne şekilde ilerletecekleri noktasında bir temel oluşturmaktadır. Fakat, gelişen ve değişen dünyada çoğu zaman, tek başına üniversite eğitimi yetersiz kalır. Eğitimine farklı bir yön vermek isteyen, bir alanda uzmanlık kazanmak isteyen kişiler için yüksek lisans eğitimi almak elzemdir. Yurtdışı Yüksek Lisans eğitimi de rekabetçi iş dünyasında bir adım önde olmak isteyen adaylar için oldukça uygun bir seçenektir. Hem farklı bir ülkenin kültürünü yaşamak hem dil becerilerini en üst düzeye çıkarmak hem de kariyerine yön vermek isteyenler Yurtdışında Yüksek Lisans ile bu hedeflerini gerçekleştirebilirler.

Yurtdışında Master yapmak isteyen adayların ilk olarak yapması gereken, hangi dilde ve ülkede eğitim almak istediğini belirlemektir. Bazı ülkelerde, bazı programlar ön plana çıkmaktadır. Örneğin, MBA yapmak isteyen bir aday için Amerika ya da İngiltere uygun bir seçenekken, Mühendislik Yüksek Lisansı Almanya’da iyi bir seçenek olabilir. Ülke kararını veren aday, o ülkedeki üniversiteleri iyi araştırmalı ve üniversitenin şartlarını sağlayıp sağlamadığını bilmedir. Başvuru şartlarını sağlayan aday, son başvuru tarihlerini de göz önünde bulundurarak başvurusunu yapabilir ve sonucunu beklemeye başlar.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Yurtdışında Master programı için Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Avusturya, Polonya ve Macaristan noktasında öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Karmaşık başvuru süreçleri, evrak ve belge toplama telaşesine girmeden bizimle hızlı ve kolay bir şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz. Her bütçeye ve hedefe uygun bir yüksek lisans programı için bizimle iletişime geçebilir ve kariyer hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yurtdışında Yüksek Lisans Noktasında Verdiğimiz Hizmetler

  • Uygun ülke ve bölüm araştırması yapılması.
  • Başvuru süreci yönetimi.
  • Kabullerin getirilmesi.
  • Vize süreci ve yönetimi.
  • Sağlık sigortası, uçak bileti, konaklama ve ulaşım noktasında danışmanlık.
  • Yurtdışında eğitim alırken de acil durum desteği.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Yurtdışında Master eğitimi ile ilgili hizmet verdiğimiz ülkelere ait bilgileri sağ taraftaki tablodan görebilirsiniz.

 
başa dön Armada Grandee Whatsapp
Merhaba!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba! Yurt dışı programlarınız hakkında bilgi almak istiyorum!
Powered by