Armada Grandee Logo

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Sertifika ve Diploma

Sertifika ve diploma programları son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu programlar, hemen hemen her konuda ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmakta ve mesleki ve eğitim bilgilerinizi İngilizce olarak kullanabilmenizi, mesleki anlamda kendinizi daha aktif hale getirmenizi sağlamakta.

Sertifika ve diploma programları, üniversite, kolej veya bazı özel eğitim kurumlarının bünyesinde verilmektedir. Yurt dışında uzun süren bir akademik eğitim yerine, kısa sürede mesleki bilgi kazandıran sertifika ve diploma programlarına devam etmek, akademik eğitime yeterince zaman ayıramayanlar için en ideal çözümdür. Almak istediğiniz eğitime bağlı olarak 4 haftalık süren programlar olduğu gibi, bazı sertifika programlarının süresi ise 1 yıla kadar çıkabilmektedir. Programlarda ‘sertifika’ ve ‘diploma’ ayrımı genelde kursun alındığı süreye göre belirlenmektedir. 9 ay altı alınan eğitimlerde sertifika, 9 ay ve üstü süreyle alınan eğitimlerde diploma verilmektedir. Program süresi değiştiği için alınan ders içeriği ve konular da değişmektedir.

Sertifika ve Diploma programlarının tercih edilmesindeki önemli faktörlerden birisi de, kabul sürecinin Master programlarına göre çok daha kısa sürmesidir. Bir sertifika ve diploma programına en fazla bir ya da birkaç hafta içerisinde kabul alınabilmektedir.

Sertifika ve diploma programları eğitmenleri, konusunda tecrübeli, iş dünyasında deneyim sahibi, özel sektör temsilcileri veya üniversitelerde aktif olarak çalışan akademisyenlerden oluşmaktadır. Dersler büyük oranda interaktif olarak işlenmektedir. Pek çok sertifika programı, program esnasında veya sonrasında staj imkanı da sunmaktadır.

Üniversite öğrencileri, üniversite mezunları, yüksek lisans mezunları, belli bir alanda kendini geliştirmek isteyen lise mezunları, kendi işini kontrol etmeyi hedefleyen iş adamları ve spesifik alanda uzmanlaşmak isteyen yöneticiler, sertifika ve diploma programlarına katılanlar arasındadır.

* Uluslararası E-Ticaret

* Uluslararası Ticaret

* Uluslararası Yönetim

* Uluslararası Finans

* Turizm ve Otel Yöneticiliği

* Global Pazarlama Yöneticiliği

* Proje Yönetimi Programı

* Reklam ve Halkla İlişkiler

* Medya ve İletişim Teknolojileri

* İşletme Yönetimi ve İş İdaresi

* İnsan Kaynakları Yönetimi

* Muhasebe ve Finansal Yönetim

* Finansal Raporlama ve Denetim Uzmanlığı

* Yönetim ve İş İdaresi

* Hukuk Programları

* Medikal İngilizce Programları

* Yönetici Yardımcılığı

* Lojistik Eğitimi

* İnternet Pazarlama

* Bilgisayar Sistem ve Network Uzmanlığı

* Dijital Tasarım

* Yazılım ve Web Geliştiriciliği

* Moda ve Sanat Kursları

* Uluslararası İşletme

* Amatör ve profesyonel Aşçılık

* Program Araştırması

* Başvuru Sürecini Yönetme

* Vize Danışmanlığı

* Yaşam, Konaklama ve Seyahat Danışmanlığı

* Acil Durum Desteği

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurt dışında sertifika ve diploma programları noktasında  öğrencilerimize en dürüst, kaliteli ve ilkeli danışmanlığı ücretsiz olarak vermekteyiz.