fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

yurtdışı

üniversite


Yurt Dışı Üniversite Okumak

Yurtdışında Üniversite okumak çoğu öğrencinin hayalidir. Yurt dışında okumak ve yeni insanlarla tanışmak, farklı kültürleri tanımak, değişik yerleri görmek hem özgüveninizi artırır hem de olaylara farklı açıdan bakabilme fırsatı verir. Modern bir üniversite eğitimi alırken yurt dışında yaşama şansına sahip olmak bütün öğrencilerin en büyük arzusu haline geldi. Bunun yanında dünyada üst sıralamalarda yer alan bir üniversitede okumak kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Bizler siz değerli öğrencilerimize bu imkanı sunuyoruz.

çalıştığımız ülkeler

İngiltere

AMERİKA

ALMANYA

KANADA

AVUSTRALYA

AVUSTURYA

MACARİSTAN

POLONYA

1-Ülke seçimi yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

Nerede okuyacağınıza karar vermek kolay bir iş değildir. Kişisel gelişiminizin yanı sıra eğitim ve mezuniyetten sonra iş imkanları, genel güvenlik ve yaşam kaliteniz gibi konuları da ülke seçiminde hesaba katmanız gerekmekte.

2-Yurtdışı üniversite başvurunuzu ne zaman yapmalısınız?

Yurtdışında okumak için başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız gerekmektedir. Yurtdışında bir üniversiteye başvurmakta olduğunuzu ve kabul, vize başvurusu ve sonuçlanması gibi aşamaları da içine katarak tüm sürecin birkaç ayı bulabileceğini unutmayınız.

3-Yurtdışında üniversite eğitimi ne kadar sürmektedir?

Yurtdışında üniversite okumak için geçireceğiniz süre; gittiğiniz ülkenin eğitim sistemine, tercih ettiğiniz programa, yabancı dil seviyenize ve okul performansınıza göre olarak değişecektir.

4-Yurtdışında hangi bölümü okumalıyım?

Kişiliğiniz, ilgi alanlarınız, lise performansınız ve lise eğitimi sırasında aldığınız dersler, mezuniyetten sonra iş bulma olanakları ve kazanç fırsatları ile bölüm seçiminde belirleyici etkenlerdir.

Yurt Dışı'nda Üniversite Eğitimi


21 YILLIK DENEYİM

2000 yılından günümüze Yurtdışı Üniversite programlarını organize ediyoruz.


3 OFİS 81 ŞEHİR

Ankara – İstanbul – İzmir ofislerimizden 81 şehirdeki öğrencilere hizmet veriyoruz.


Teknolojik Yatırım

A’dan Z’ye tüm başvuru işlemleri online sistemimiz üzerinden geçekleşiyor, ofislerimize gelmenize, elinize kalem almanıza gerek yok.

Yurtdışı'nda Üniversite Öğrencileri


20.000 ÖĞRENCİ REFERANSI

20000 Üzerinde öğrencinin hayatlarına dokunarak hikayelerinde yer aldık.


En İyi Üniversiteler

Armada Grandee Yalnızca dünyanın en büyük ve en kaliteli eğitimi sunan Üniversiteleri ile çalışıyor.


Şeffaf Üniversite

Program herkes için aynı ücret, herkese aynı gerçeklikte bilgi, herkese aynı seviyede ilgi.

Bilgi Almak ve Kayıt İçin bize ulaşın!

Telefon, Whatsapp, E-mail, Ofis Ziyareti, Form doldurarak bize ulaşabilirsiniz. 

Amerika'da Eğitim

Yurt dışında Üniversite eğitimi

Tüm Merak Ettikleriniz Burada

Brainstorming at courtyard of the university

1000’lerce Mutlu Öğrencimize Kulak Verin

5/5

Görkem Aktürk
Oxford Brookes University

Şu an Budapeşte International Business School’da master yapmaktayım. Öncelikle şehirden biraz bahsedeyim. 3 aydır burada yaşıyorum ve Budapeşte bir öğrenci için inanılmaz bir yer, daha önce gelmemiştim ve gelirken tabi ki tereddütlerim vardı, heyecanlıydım, hala da o heyecanı kaybetmedim. Tarihiyle, mimarisiyle, gece hayatıyla, kısacası havası hariç her şeyi ile güzel bir şehir Budapeşte.
Buraya gelme sürecimde, öncelikle danışmanım olmak üzere Armada Grandee fazlasıyla yardımcı oldu. Gerek etrafımdaki diğer öğrenciler gerek bana burada yapılan yardımlar sayesinde buraya geldikten sonra ne kadar yardımcı olduklarını daha iyi anlayabildim.
Gelelim okula. International Business School öncelikle Oxford Brookes University ile birlikte çalışıyor. Gelirken ‘Budapeşte’de okunur mu?’ sorusuna hem çok maruz kaldım, master yapmaya gelince tabi endişeler daha da fazlaydı eğitim kalitesi açısından. Erasmus yapan öğrencilerin tecrübeleri genelde hocaların İngilizce seviyeleriyle doğru orantıda oluyor. Ancak burada geneli İngiliz hocalardan oluşan bir kadro var ve tamamen profesyonel ve iş hayatı ile orantılı bir eğitim veriyorlar. İstanbul’da üniversite okumuş biri olarak, tamamen farklı bir eğitim ortamı var ve tabi ki biraz zorluyor. Bu söylediklerim tabi ki master programı ile ilgili bilgiler ancak gördüğüm kadarıyla lisans eğitimi de oldukça profesyonel ve zorlayıcı.
3 aylık bilgilerle şimdilik bu kadar yazabiliyorum. Armada Grandee ve danışmanıma tekrar çok teşekkürler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.