Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında üniversite eğitimi almak, özellikle son yıllarda teknolojik gelişmeler ve küreselleşmenin de etkisiyle, Türkiye’de öğrenciler için makul bir alternatif olmaya başlamıştır. Türkiye’deki vakıf üniversitelerinin sayısının artışı eğitime yeni bir soluk getirmiştir ve öğrenciler arasında da bu üniversiteler oldukça popüler bir hale gelmiştir. Maliyetler göz önünde bulundurulduğunda Türkiye’de şehir dışında bir vakıf üniversitesinde okumakla yurt dışında bu eğitimi almak arasında tercih yapmak isteyen öğrencilere yurt dışında üniversite eğitimi oldukça avantajlı görünmektedir.

Yurt dışında üniversite okumanın en büyük avantajı öğrencinin bir ya da birden fazla yabancı dili, uzun zaman yurt dışında yaşayarak deneyimlemesi ve kolayca öğrenmesi olmaktadır. Ayrıca yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin birçok ülke için ülkemizde yapılan ve her sene değişikliğe uğrayan üniversite yerleştirme sınavlarına girmesi de gerekmemektedir. Öğrenciler yurt dışında üniversite eğitimi alarak kendilerine farklı bir kültür içerisinde geliştirebilir, yabancı bir ülkenin eğitim sistemini öğrenebilir, ilgi duydukları alanda eğitim alarak kariyer planlarını yapabilirler. Bunları yaparken de gittikleri ülkelerdeki aldıkları eğitimin avantajlarını geleceğe yönelik yatırım olarak kendilerine katabilirler.

Yurt dışında üniversite eğitimi almak sanılanın aksine çok maliyetli değildir. Yıllık eğitim, yaşam ve konaklama masrafları ortalama 30.000 TL  bir bütçeyle karşılanabileceği alternatifler bulunmaktadır. Her bütçeye ve gelecek planına göre yurt dışında eğitim imkanı için Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilere danışmanlık sağlamaktadır. Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Almanya, Avusturya, Polonya, Macaristan, Amerika, Kanada ve Avustralya’da yurt dışı eğitim noktasında öğrencilerimize en dürüst, kaliteli ve ilkeli danışmanlığı vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Almanya’da Üniversite

Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden olan Almanya, eğitim konusunda da kökleri 1300’lü yıllara dayanan kurumsallaşmış üniversiteleriyle, öncü ülkelerden biridir. Alman Üniversiteleri Avrupa’nın en prestijli üniversiteleri arasında yer almaktadır ve yabancı öğrencilerin sayısı her geçen yıl artmaktadır. Siz de Almanya’da ücretsiz üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Detaylar
Amerika’da Üniversite

Dünya’nın en iyi üniversitelerinin olduğu ABD’de üniversite eğitimi almak hayal değil. En fazla uluslararası öğrenci ağırlayan ülkelerden olan ABD’de üniversite eğitimi alarak kariyerinize yön verebilir ve rüya ülkede kendinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Avustralya’da Üniversite

Dünyanın önde gelen 100 üniversitesinden 8’i Avustralya üniversiteleridir. Her yıl eğitime yapılan yeni yatırımlarla beraber Avustralya yurt dışında üniversite okumak isteyenler için de cazip bir yer haline gelmiştir.Dünyanın en mutlu ülkelerinden olan Avustralya’da üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Detaylar
Avusturya’da Üniversite

Prestijli ve kaliteli eğitimiyle, Avusturya’da 22’si Devlet üniversitesi ve 12’si de Özel üniversite olmak üzere 34 tane üniversite vardır. Türkiye’ye 3 saat uzaklıkta bulunan Avusturya’da Vienna, Salzburg, Innsbruck ve Graz gibi şehirler uluslararası öğrenci populasyonu açısından oldukça önemlidir. Siz de Avusturya’da Üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Detaylar
İngiltere’de Üniversite

Londra, Cambridge, Oxford, Exeter, Liverpool ve Manchester gibi popüler şehirlere sahip olan İngiltere 65 milyon civarında nüfusuyla toplamda 100’ün üzerinde üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın önde gelen üniversitelerinde siz de üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Detaylar
Macaristan’da Üniversite

Macaristan’da Üniversite eğitimine başlamak için sadece lise diploması yeterlidir. Macaristan’da bir üniversiteye kayıt yaptırmak için, Türkiye’de üniversite sınavına girmeniz gerekmez.  Macaristan’da uygun maliyetlerle üniversite eğitimi alarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Detaylar
Kanada’da Üniversite

Eğitime yatırım yapan bir ülke olarak Kanada yabancı öğrencilerin de uygun yaşam koşulları, güvenlik, yüksek eğitim kalitesi gibi kriterler düşünüldüğünde tercih etmek istedikleri ülkelerin başında ilk sıralarda yer almaktadır. Kanada’da üniversite eğitimi almak size yeni fırsatlar sunacaktır.

Detaylar
Polonya’da Üniversite

Polonya’da Üniversite eğitimine başlamak için sadece lise diploması yeterlidir. Polonya’da bir üniversiteye kayıt yaptırmak için, Türkiye’de üniversite sınavına girmeniz gerekmez. Polonya’da uygun maliyetlerle üniversite eğitimi alarak kariyerinize yön verebilirsiniz.

Detaylar
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın