Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında Üniversite

Yurt dışında üniversite eğitimi almak, özellikle son yıllarda teknolojik gelişmeler ve küreselleşmenin de etkisiyle, Türkiye’de öğrenciler için makul bir alternatif olmaya başlamıştır. Türkiye’deki vakıf üniversitelerinin sayısının artışı eğitime yeni bir soluk getirmiştir ve öğrenciler arasında da bu üniversiteler oldukça popüler bir hale gelmiştir. Maliyetler göz önünde bulundurulduğunda Türkiye’de şehir dışında bir vakıf üniversitesinde okumakla yurt dışında bu eğitimi almak arasında tercih yapmak isteyen öğrencilere yurt dışında üniversite eğitimi oldukça avantajlı görünmektedir.

Yurt dışında üniversite okumanın en büyük avantajı öğrencinin bir ya da birden fazla yabancı dili, uzun zaman yurt dışında yaşayarak deneyimlemesi ve kolayca öğrenmesi olmaktadır. Ayrıca yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin birçok ülke için ülkemizde yapılan ve her sene değişikliğe uğrayan üniversite yerleştirme sınavlarına girmesi de gerekmemektedir. Öğrenciler yurt dışında üniversite eğitimi alarak kendilerine farklı bir kültür içerisinde geliştirebilir, yabancı bir ülkenin eğitim sistemini öğrenebilir, ilgi duydukları alanda eğitim alarak kariyer planlarını yapabilirler. Bunları yaparken de gittikleri ülkelerdeki aldıkları eğitimin avantajlarını geleceğe yönelik yatırım olarak kendilerine katabilirler.

Yurt dışında üniversite eğitimi almak sanılanın aksine çok maliyetli değildir. Yıllık eğitim, yaşam ve konaklama masrafları ortalama 30.000 TL  bir bütçeyle karşılanabileceği alternatifler bulunmaktadır. Her bütçeye ve gelecek planına göre yurt dışında eğitim imkanı için Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilere danışmanlık sağlamaktadır. Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Almanya, Avusturya, Polonya, Macaristan, Amerika, Kanada ve Avustralya’da yurt dışı eğitim noktasında öğrencilerimize en dürüst, kaliteli ve ilkeli danışmanlığı vermekteyiz.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın