fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

EC English

EC English

Sayfa İçeriği

EC English İngiltere

EC English Dil Okulu, Malta’da 28 yıl önce, İngilizce öğretmeni bir aile tarafından kurulan dil okuludur. Eğitimle kazandıklarını, başarılarını artırmak için eğitime geri yatıran aile, kısa sürede anadili İngilizce olan ülkelere yayılmayı ve sektörde en iyiler arasına girmeyi başardı. Son 3 yıldır, Dünyanın En İyi Zincir Dil Okulu ödülüne layık görülen EC English, size İngilizce eğitiminizde yepyeni bir kapı açıyor. EC English’in Turuncu Halı Deneyimiyle, programa kayıt yaptırdığınız andan itibaren kullanıp, gelişiminizi takip edebileceğiniz EC Online Erişim Sistemi’nde, ders çalışabilir, seviye belirleme sınavı yapabilir, öğrenim hedeflerinizi belirleyerek çalışma materyallerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okula başlamadan önceki gün, okul arkadaşlarınızla birlikte olabileceğiniz şehir turu ve brunch tarzında etkinliklere katılıp ilk günkü gerginliğinizi yaşamadan, okul dışında samimi bir ortamda buzları kırarak, pazartesi günü daha samimi bir eğitim ortamına, ayağınızın altına gerçekten turuncu halı serilerek, müzik ve soğuk içecekler eşliğinde karşılanacağınız sıcacık bir ortama girebilirsiniz. EC English İngiltere şubelerini aşağıda görebilirsiniz.

EC English Londra

İngiltere’nin en çok tercih edilen kültür merkezi Londra’nın kalbinde, 30 yaş üstü ve 30 yaş altı olarak ayrılmış binasında öğrencilerine hizmet veren EC Londra Dil Okulu, aynı zamanda bir sınav merkezidir. Toplamda 14 dersliği ile 190’a yakın öğrenciye eğitim verebilecek kapasitedeki okul, Euston metro istasyonunun hemen yanında bulunmaktadır. Okul içinde siz öğrencileri için sürekli açık olan kütüphanesi, bilgisayar odası, öğrenci çalışma salonu ve kafesiyle hizmet veren binada, aynı zamanda CV ve iş görüşmesi atölyeleri, kariyer ve üniversite tavsiye seanslarını da içeren çalışma grupları bulunmaktadır. Sınıflarda kullanılan teknolojik aletler ve akıllı tahtalarla, en güncel eğitim sistemiyle İngilizce öğrenmenin farkını yaşayacaksınız.

EC English Londra +30

Eğitim almanın bir yaşı olmadığını kanıtlarcasına açılan 30 yaş üstü sınıflarıyla her yaş grubundan kişiye hitap eden EC English Londra +30’da daha sakin ve yaşınıza hitap eden aktivitelerle İngilizce öğrenebileceksiniz. Konaklamalarınızın da aile yanı ya da yurt olarak ayarlanabildiği bu yaş grubunda, hiç fark olmaksınız aynı tarz eğitim programlarına katılıp, kendinizi geliştirebilirsiniz.

EC English Oxford

Oxford kalesine ve görkemli Oxford Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olan EC Oxford binasında İngilizce eğitimi alırken, bu büyülü şehirde yaşamanın tadını yine okul sonrası aktiviteleriyle çıkartabilirsiniz. Bir sınav merkezi olan okul, size EC English’in sunduğu tüm eğitim programlarını bir çatı altında topluyor. Öğleden sonra sinema seansları yaparak İngilizce geliştirebileceğiniz ve sınıf arkadaşlarınızla hocalarınız eşliğinde katılıp gönüllülük faaliyetleri yapabileceğiniz, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebileceğiniz ücretsiz dil atölyelerinden de faydalanma imkanı sunar. Şehirler arası tren istasyonuna çok yakın bir konumda olan EC Oxford’dan Londra’ya gidişiniz yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir. 6 dersliğiyle ortalama 90 kişilik bir kapasiteye sahip olan okul binasında; bireysel çalışma odası, ücretsiz wifi, kütüphane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

EC Cambridge

Cambridge şehrinin alışveriş bölgesi olarak bilinen alanına yürüme mesafesindeki EC Cambridge, aynı zamanda bir sınav merkezidir. Mevcut 14 dersliğiyle ortalama 200 öğrenci kapasitesindeki okulun içinde, turuncu halı deneyimini başlangıçtan eğitiminizin sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Cam Nehri’nde kano turları, piknikler, yerel müze ve galerileriyle de ünlü olan bu doğa harikası şehirde kendinizi tam bir İngiliz gibi hissedeceksiniz. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz yazım atölyeleri, ödev klinikleri ve doğru telaffuz yöntemlerini öğrenebileceğiniz kurslar da Cambridge şubesinde mevcuttur.

EC Brighton

Brighton Pier manzaralı bir sınıfınız olsun ister miydiniz? İskeleye birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde olan EC English Brighton, aydınlık sınıfları, modern binasıyla size benzersiz bir İngiltere deneyimi sunacak. Şehrin tam merkezinde, tüm etkinliklere ulaşabileceğiniz bir lokasyonda alacağınız bu eğitimden sonra, akşam arkadaşlarınızla deniz kenarında vakit geçirebilir, açık hava sinemalarına ve konserlere katılabilirsiniz. İngiltere’deki en büyük binası Brighton şehrinde olan EC English, 16 dersliğiyle ve 240 kişi kapasiteli okuluyla hizmet vermektedir. Sabah ve öğleden sonra derslerine katılarak gün içinde yapılan CV hazırlama teknikleri, deyimler dersi, konuşma seansları gibi dersleri içeren ücretsiz dil atölyelerinden faydalanma fırsatı bulabileceksiniz. Okulda ücretsiz wifi, akıllı tahtalar, bireysel çalışma odası ve kütüphane, bilgisayar odası, ibadet odası ve üniversiteye kabul hizmetleri alabileceğiniz çeşitli tesisler de mevcuttur.

EC Bristol

Yeşilin ve kanalların ortasında bir okul hayal ediyorsanız, EC English Bristol okulu tam size göre. Şehrin merkezinde olması sayesinde tüm aktivitelere kolayca ulaşabilir, aynı zamanda katılacağınız tekne partileri, mini golf turnuvaları, iç mekan tırmanış sporlarıyla doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. Turuncu Halı Deneyimiyle karşılanacağınız sıcacık bir okul ortamı, size kendinizi evinizde hissettirerek kolay alışmanızı sağlayacaktır. 18 dersliğiyle ortalama 200 öğrencilik bir kapasitesi olan okulda ücretsiz wifi, akıllı tahtalar, kütüphane, bilgisayar odası ve arkadaşlarınızla vakit geçirip ödev yapabileceğiniz öğrenci salonu mevcuttur. Hafta sonlarıysa Oxford, Glastonbury, Stonehenge, Bath gibi şehirlere turlar düzenlenmektedir.

EC Manchester

Özel olarak tasarlanmış binasıyla şehrin lokal kültürünü yaşayabileceğiniz EC English Manchester, şehrin tam merkezinde Manchester Piccadilly tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. 9 dersliği ve ortalama 140 öğrenci kapasiteli okul aynı zamanda Türk öğrenci yoğunluğunun en az olduğu şubedir. Futbol takımıyla ünlü olan Manchester şehrinde maçlara gidebilir, Futbol müzesi turlarına katılabilir, film geceleri ve salsa aktivitelerinde güzel vakit geçirebilirsiniz. IELTS dersleri, CV klinikleri ve kahvaltı kulüplerini içeren ücretsiz dil atölyelerinde eğlenirken öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız. Okulun içinde sınırsız olarak kullanabileceğiniz ücretsiz wifi, kütüphane, bilgisayar salonu ve bireysel çalışma odası mevcuttur.

EC English Dublin

Şehrin merkezinde konuşlanmış EC English Dublin’e, Dublin’in en güzel sosyal aktivitelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. EC Dil Okulu, Dublin şubesini 2018 yılının başında açmış olup, 27 yıllık geleneği devam ettirmektedir. Kısa sürede Dublin’in en iyi okulu olmuştur. Alanında deneyimli, anadili İngilizce olan öğretmenlerinizle ders dışı programlarda ve İngilizce atölyelerde de sürekli konuşarak İngilizce pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

9 tane sınıfla ortalama 135 öğrenci kapasiteli EC English Dublin’de; Genel, Yoğun, İş ve Sınavlara hazırlık İngilizcesi tarzında eğitim alabilirsiniz. Konaklamanıza sadece EC English ile cumartesi gününden yerleşerek, Pazar gününüzü okul arkadaşlarınızla birlikte düzenlenen brunch etkinliğinde geçirerek ilk günün gerginliğini üstünüzden kolaylıkla atmış olursunuz. Pazartesi günü ise önünüze Turuncu Halı serilerek yapılan sıcakkanlı karşılamada soğuk içecek servisi ve VIP bir karşılamayla güzel bir başlangıç yaparak Orange Carpet Deneyiminden yararlanabilirsiniz.

EC Dil Okulu’nun genelinde ücretsiz internet, akıllı tahta ve televizyonlar, kütüphane, çalışma odası, kafe, üniversite yerleştirme birimi gibi pek çok ekstra mevcuttur.

Dublin

İrlanda’nın başkenti olan ve eğitim açısından lider olan şehri Dublin’de akademik hayatınıza devam etmek, EC English’in sağladığı imkanlarla artık çok daha kolay. EC Dil Okulu’nun tüm seviyelerini bitiren öğrenciler IELTS/TOEFL gibi sınavların puanlarına ihtiyaç duymadan, rahatlıkla anlaşmalı olduğumuz yükseköğretim kurumlarına yerleşerek geleceklerini daha kaliteli bir şekilde inşaa edebilirler.

Dublin’in tertemiz havasında, yeşilin her tonunu görebileceğiniz doğasında arkadaşlarınızla dersten sonra piknik yapabilir, şehir hayatının içinde sakin ve huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Akşamları okulun düzenlediği eğlence geceleri, gezi programları, şehir dışı aktiviteleriyle dolu dolu zaman geçirebilirsiniz.

30 yaş üstü öğrencilerimiz için açılan özel sınıflarımızda, yine seviyenize göre eğitim alacak ve kendi yaş grubu aktivitelerinize özel hazırlanan programlara katılabileceksiniz.

Konaklama olarak aile yanı ve yurt imkânlarının bulduğu modern ve teknolojik okulumuzda İngilizce eğitim almanın tadını çıkartın!

EC Malta

EC dil okulları, ana merkezi Malta’da olup zincir okul bünyesine ulaşabilmiş ve eğitim verdiği her lokasyonda sayılı dil okullarının başında gelen kurumlardan biridir. Okul kuruluşundan bu yana her sene büyüyerek ilerlemiştir ve şuan Malta haricinde, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İrlanda Cumhuriyeti, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Avustralya’da pek çok okulunda dil eğitimi vermektedir. Bulunduğu her ülkede gerekli tüm akreditasyonlara sahip olan okul, özel öğrenci karşılama programı Orange Carpet Experience (Turuncu Halı Deneyimi) ile de 2016 yılında UK Müşteri Deneyimi Ödüllerinde gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir. Bu uygulamaya göre; öğrenciler ile eğitime başlayacakları günden bir gün önce okulda buluşulur, ufak bir okul ve şehir turu atılarak, öğrenciler ile öğle yemeği yenir. Turuncu Halı Deneyimi özellikle ilk haftalarında alışma sorunu çekebilecek öğrencilerimizin adaptasyonlarını sağlamalarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

EC Malta, üç adadan oluşan Malta ülkesinin en popüler lokasyonu olan St. Julians bölgesinde yer almaktadır. St. Julians, muhteşem plajları, eğlence merkezleri, pek çok mağaza ve butiğin yer aldığı caddeleri ile Malta adasının en canlı merkezidir. EC Malta, bu bölgede muhteşem bir kampüs içerisinde dil eğitimi vermektedir. Okulda 62 sınıf mevcuttur, tüm sınıfları interaktif tahtalara ve son teknoloji ekipmanlara sahiptir. Sınıfları maksimum 12 kişi olan okulun tam kapasitesi 700 – 750 öğrenci civarındadır. Ayrıca okul içerisinde, öğrenci dinlenme salonları, kafeterya, ders çalışma merkezleri ve kütüphane de yer almaktadır. Malta gibi, özellikle yaz aylarında çok sıcak olabilen bir ülkede EC Malta okul ve yurtlarının hepsi klimalıdır ve okul içerisinde ve yurtlarda Wi-fi bulunmaktadır.

EC Malta Dil Okulu Programları

Okul bünyesinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, Cambridge gibi Sınav Hazırlık programları, Akademik Dil Programı, İş İngilizcesi programları yanı sıra hem dil eğitimi almak hem de yeni bir şehri detaylarıyla tanımak isten öğrenciler için English in the City (Şehirde İngilizce) programı da sunulmaktadır. EC Malta, resmi Cambridge Sınavı merkezidir.

EC Malta öğrencilerine hem yurt hem de aile yanı konaklaması imkanı sunmaktadır. Okulun yurtları, okula yürüme mesafesindedir ve tüm odaları klimalıdır. Yıl boyunca EC Malta bünyesinde, hemen hemen her gün öğrenciler için ücretsiz veya ücretli aktiviteler düzenlenmektedir. EC Malta, kaliteli eğitimi ile öğrencilerin İngilizcelerini maksimum seviyeye çıkarmalarını hedeflerken, düzenlediği sosyal aktiviteler ile de öğrencilerin günlük hayatta İngilizce kullanımını pekiştirmektedir.

EC Kanada

Dünyanın en iyi College, Üniversite ve Dil Okullarına ev sahipliği yapan Kanada’da dilinizi geliştirmek sizin için unutulmaz bir tecrübe ve büyük bir ayrıcalık olacaktır.

Kanada’da dil eğitimi denince akla ilk gelen okul olan EC English; Toronto, Vancouver ve Montreal’de bulunan okullarıyla, Kanada Dil Okulları içerisinde en yüksek kalitedeki okullardan biridir.

EC dil okulunda öğrenciler, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve birebir İngilizce eğitimi alabilirler. Dil eğitiminin sadece sınıfta verilen eğitimden ibaret olmadığını iyi bir şekilde benimseyen EC Dil okulu, ‘Orange Carpet’ deneyimi sayesinde her öğrencisine kayıt olduğu andan okulda geçirdiği son ana kadar özel hissettirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Tüm sınıfları, akıllı tahta, dokunmatik ekran TV’ler gibi, en son eğitim teknolojisi ile donatılmıştır. Kütüphanelerin ihtiyacınız olan bilgiyle dopdolu olduğunu görecek, öğrenci salonlarında ve bireysel çalışma alanlarında pratik yapabileceksiniz. Ücretsiz wifi ve internete bağlı pek çok bilgisayar yoluyla çevrimiçi çalışabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim içinde olabilirsiniz.

EC MONTREAL

Montreal, eğlenceli ve samimi ortamıyla dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Montreal’in merkezinde, şehrin ana alışveriş caddesi St. Catherine üzerinde bulunan okulumuz hem Fransızca hem de İngilizce eğitim alma fırsatı sunan bir dil okulu olmasıyla en çok tercih edilen okullardan biridir.

Okulda Fransızca ve İngilizce eğitimi dışında önemli dil sınavlarına hazırlık kursları, genel ve yoğun İngilizce programları, iş İngilizcesi eğitimi de verilmektedir.

Tam donanımlı 12 kişilik sınıflarda toplamda 290 öğrenciye eğitim verebilecek kapasitedeki okul, öğrencilerin rahatı için her şeyi düşünmüştür. Ders dışındaki vakitlerde ücretsiz İngilizce atölyelerinin yanı sıra fitness dersleri, yerel festivaller, hiking, piknik, bowling, go-carting gibi ücretsiz aktivitelerin yanı sıra Little Italy ve diğer renkli bölgelere yapılan turlar, Niagara Şelalesi, Toronto, Ottowa ve Quebec’e şehir dışı turları düzenleyerek öğrencilerin Kanada’yı yakından tanımasına da olanak vermektedir.

EC TORONTO

1977 yılında kurulan EC Toronto şehrin tam ortasındaki konumuyla göz dolduran, ferah ve modern bir dil okuludur. Aynı zamanda modern olanakları ve büyük sınıfları sayesinde Toronto’nun en çok öğrenci alan dil okullarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Merkezdeki büyük metro istasyonuna da oldukça yakın mesafede yer alır. Böylece ulaşım kolaylığı da sağlayan okul, öğrencilerin daha rahat gezmelerine ve Toronto’yu keşfetmelerine olanak sağlamış olur.

CAMBRIDGE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav merkezi bulunan okulumuzda; ücretsiz wifi, kütüphane, bireysel çalışma odası ve öğrenci salonu gibi en iyi donanımlar mevcuttur. Akıllı tahtalara sahip 22 derslikten oluşan modern sınıflarımız da ortalama 13 kişilik öğrenci sayısı ile toplamda 330 öğrenci eğitim alabilir.

Mükemmel bir dil öğretiminin yanı sıra, öğrencilerimizin sınıf dışında da eğlenceli vakit geçirmesini istiyoruz. Hareketli şehir merkezi kavşağında, dükkânlar ve restoranlarla dolu Yonge ve Eglinton bölgesinde yer alan EC Toronto’da yerel yürüyüşleri, futbolu, müze ve sanat galerileri keşfedin. Niagara Şelalesi, Boston, New York ve Montreal’e şehir dışı gezileri de içeren ücretsiz aktivitelerin yanı sıra Ayrıca CN kulesi turunun, bir Blue Jays beysbol maçının ve tekne partilerinin tadını çıkarabilirsiniz.

EC VANCOUVER

1987 yılında kurulan EC Vancouver Dil Okulu 500 kişilik kapasitesi ve en fazla 15 kişi olan sınıflarıyla dikkat çeken okulda öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almaları için uzman bir kadronun dışında pek çok da kaynak mevcuttur.

EC Vancouver; 8 bilgisayar laboratuvarı, 12 öğrenci salonu, 6 mutfak ve kafeteryası ile geniş ve havadar sınıflardan oluşan okulumuz Granville Island’a ve Stanley Park’a 3 km mesafede şehrin önde gelen binalarından birinde yer alır.

Vancouver’ da eğitim alırken katılabileceğiniz birçok sosyal ve kültürel aktivite ve şehirde gezmeniz gereken birçok yer bulunmaktadır. Pek çok atraksiyona, mağaza ve açık hava aktivitelerine yürüyüş mesafesindedir. Film gecelerini, Amerikan futbolunu, voleybolu ve öğrenci partilerini de içeren ücretsiz aktivitelerin yanı sıra Çin Bahçelerini, Richmond gece marketi ve çiftçi pazarını keşfedin. Whistler, Victoria, The Rocky Mountains, Seattle ve Portland’a şehir dışı turları düzenlenen okulumuzda macera tutkunları için Vancouver görülmesi gereken yerlerdendir.

EC Kanada Dil Okulu Konaklama

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.