fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

İyi Bir Dil İçin Kanada Dil Okulu

Hem dil öğrenmek hem de istediğiniz bir ülkeye gitmek istemez misiniz? Bu durum herkesin istediği bir şeydir. Dünya üzerinde farklı ülkeler görmek aynı zamanda dil eğitimi almak size her alanda başarı ve artı bir durum getirecektir. Bu noktada en çok tercih edilen Kanada dil okulu kapsamında yer alan okullar öne çıkmaktadır. Kanada’da dil eğitimi alarak dil öğrenimine bir daha ihtiyaç duymayacağınız seviyede dil öğrenmenizi sağlayacaktır.

 

Kanada en yaşanabilir ülkeler değerlendirmeesinde her zaman en üst sıralarda çıkmaktadır. Bir çok insanın yaşamak için en elverişli ülke olarak tanımladığı ülkede dil eğitimi alırken aynı zamanda ülkenin sunduğu tüm imkanlardan da yararlanacaksınız.

İstediğiniz Dili Öğrenin

Yabancı dil eğitimi için Kanada farklı imkanlarla doludur. Dil bakımından kullandıkları dil İngilizce olsa dahi aynı zamanda bünyelerinde barındırdıkları dil okullarında kaliteli Fransızca eğitimi de vermektedirler. Fransızca da ülke içerisinde Quebec şehrinde ağırlıklı olarak konuşulması nedeniyle eğitim konusunda oldukça iyi bir hizmet sağlamaktadırlar. Kanada’da dil eğitimi konusunda hem çeşit çok hem de kalite çok yüksektir.

Kanada’da dil eğitimi veren kurumlar konaklama sağlamaktadır

Yurtdışında en büyük sorun konaklamadır. Özellikle dil eğitimi için gidenlerde en çok endişe duyulan ve düşünülen konulardan biri nerede konaklanacağıdır. Konaklama konusunda isterseniz bir aile yanında ya da öğrencilere ait olan yurtlarda kalabilirsiniz. Aynı şekilde özel bir daire de kalmak isterseniz de bu seçenek size sunulacaktır. Konaklama seçenekleri sizlere Kanada dil okulu bünyesinde sunulmaktadır.

Kanada Vizesi İçin Gereken Belgeler

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğreniler vizeye başvurmak zorundadır. Vizeler için tüm danışmanlığınızı ücretsiz olarak Armada Grandee yapmakta, vizenize başvurunuzu gerçekleştirip, evraklarınızı takip etmektedir.  Eğitim kapsamında bir miktar daha farklı olmak üzere Kanada için de gerekli bir vize alım süreci vardır. Öğrenci vizesi işlemleri için tüm belgelerin tam olması gerekmektedir. Vize için gerekli belgeler aşağıda verilmiştir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.