fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Miami’de Dil Eğitimi

Beyaz kum, palmiye ağaçları ve alabildiğine okyanus… Kim hem Miami’de Dil Eğitimi alıp hem tatil yapmak istemez ki. Büyülü şehir diye bilinen Miami’nin şöhretini bilmeyen yok. Yaz kış ılıman bir iklime sahip olması, upuzun plajları ve eğlence hayatıyla gidilecek yerler listesinde Miami’de Dil Eğitimi en ön sıralarda yer alıyor. Maimi’de Dil Eğitimi kaliteli dil okullarında öğrencileri unutamayacakları bir deneyim için bekliyor.

Miami Şehri

Miami Şehri ABD’nin Florida eyaletinin ikinci büyük şehridir. Atlas okyanusu kıyısında yer alır. Kış mevsiminin yaşanmadığı şehir olarak bilinen Miami, soğuk sevmeyen öğrencilerin ilk tercihi olabilir. Haziran ve Ekim ayları arasında hem sıcak hem yağışlı olan şehrin en güzel ayları Ocak ve Mayıs ayları arasıdır. Sıcaklıklar kışın bile 15 derecenin altına düşmez. Şehirde İngilizceden sonra en yaygın dil İspanyolcadır. Bunda özellikle Küba’dan çok göç almasının etkisi büyüktür. Latin rüzgarının hissedildiği, tropikal iklimin yaşandığı Miami şehri ‘sihirli şehir’ unvanını sonuna kadar hak ediyor.

Miami’de Dil Okulları

Miami’de, dünyanın birçok merkezinde de şube açmış çok kaliteli dil okulları mevcuttur.

 1. – Kaplan International
 2. EC
 3. – ELS
 4. – TALK

Miami’de Dil Eğitimi 

Miami’de Dil Eğitimi Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık gibi kursların verildiği dil okulları, İngilizce eğitimi için beklentinizi rahatlıkla karşılayacaktır. Ayrıca, yaz tatiline gidip de çocuklarını yaz okullarına veren, bu arada da tatilini de yapan aileler de mevcuttur. Ebeveynler tatilini yaparken, çocuklar da yoğun aktivite programları ve spor faaliyetleriyle eğlenerek İngilizce eğitimi alırlar.

Miami’de Konaklama

Miami’de Konaklama okuldan alabileceğiniz gibi kendiniz de organize edebilirsiniz. Okulların sunduğu konaklama çeşitleri arasında, aile yanı ve yurt seçenekleri mevcuttur. İsteğinize uygun bir konaklamada güvenli bir şekilde eğitiminiz boyunca kalabilirsiniz.

Miami’de Sosyal Yaşam

Miami, denizin ve güneşin yanı sıra eğlenceli gece hayatı ve ünlü markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezleriyle de oldukça popülerdir. Hatta birçok ünlünün Miami’de malikanesinin olması da şehrin popülerliğini arttırmıştır. Celine Dion, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Michael Caine bunlardan bazılarıdır. Gökdelenlerle çevrili bu büyülü şehir, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Yıl boyunca düzenlenen festivaller ile eğlenceye doyacaksınız.

Miami’de Ulaşım

Amerika’nın pek çok eyaletinde olduğu gibi en yaygın Miami’de Ulaşım aracı otomobillerdir. Benzin ve arabaların ucuz olmasının bunda payı büyüktür. Ama tabii otobüs ve metro ulaşımı da mevcuttur.

Miami’de Gezilecek Yerler

 1. Miami Beach
 2. South Beach
 3. Downtown Miami (Şehir Merkezi)
 4. Coconut Grove
 5. Little Havana
 6. Key Biscayne
 7. Little Haiti

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.