fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

İş İngilizcesi İçerikleri Nelerdir ?


Günümüz dünyasında kariyer adımlarını daha güçlü atabilmek ve yüksek pozisyonları hedefleyebilmek için yabancı dil bilmek zorunluluk haline geldi. İş İngilizcesine olan hakimiyetiniz ve beceriniz hem iş vereniniz açısından hem de başarıya ulaşabilmeniz için önem arz eder. İş İngilizcesi için kelime ve bilginizi geliştirmek, etkili ve verimli çalışmanıza ve yeni kariyer fırsatları yakalamanıza yardımcı olacaktır.

İş İngilizcesi İçerikleri

Business people having a meeting

Yurt dışındaki hemen hemen her dil okulunda bulabileceğiniz iş ingilizcesi kurslarına katılabilmek için İngilizcenizin belli bir seviyede olması gerekir.

Genelde Intermediate seviyesinde olmanız beklenir ancak okullara göre değişiklik gösterebiliyor.

Seviyeniz yetersizse endişelenmeyin; bu kursu genel ya da yoğun ingilizce gibi diğer kurslarla birleştirerek öncesinde seviyenizi yükseltip daha sonra iş ingilizcesine başlayarak derslerini çok daha rahat anlayarak eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Yabancı Dil Öğrenmenin Kolay Yolları

İş İngilizcesi Programları

Caucasian woman writing project plan on white board

İş İngilizcesi programlarında, iş dünyasına ait kelime dağarcığınızı, iş mülakatı becerilerinizi geliştirmeye, etkili mail, not ve raporlar yazmaya, telefonda etkili konuşmaya, iş konuları ve sorunları hakkında fikir sahibi olmaya yönelik etkinlikler ve dersler sunulur.

Derslerinizin odağı, iş toplantılarına katılma, eleştirel düşünme, problem çözme, görüşmelerde dil kullanımı ve yazışma dili gibi konuları içerecektir.

Bu kurslar, sunum, toplantı gibi çeşitli iş ortamları ve etkinlikler için İngilizce becerinizi ve kendinize olan güveninizi arttıracaktır. İş yerinde ihtiyaç duyacağınız dile odaklanarak genel İngilizce becerilerinizi geliştirecek ve kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

E-mail yazmak ve düzenlemek için yararlı dil ve teknikleri, kullanılması gereken kalıpları ve etik kuralları öğrenerek hem yazma becerinizi hem de mail dili hakimiyetinizi ilerletebilirsiniz.

CV hazırlamada ve mülakatta kendinizi ne şekilde ifade etmeniz gerektiği konusunda teknik anlamda destek sağlayarak sizi hedeflediğiniz pozisyonlara biraz daha yaklaştırır.

Her dil okulu kendine ait geliştirdiği programları ile pratik yapma şansı vererek sizi donanımlı hale getirir ve profesyonel iş dünyasına hazırlar.

E-Mail service

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.