fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Wimbledon School of English

Wimbledon School of English

Sayfa İçeriği

Wimbledon School of English

Londra’nın 3.Bölgesinde bulunan Wimbledon School of English dil okulu, sizlere Londra’da huzurlu bir şekilde yaşayarak eğitim alabilme şansı verir. Londra oldukça büyük ve kozmopolit bir şehirdir. Bu yüzden de gerek bütçe açısından, gerek enerji açısından uzun süre orada kalanları yorabilecek bir potansiyele sahiptir. Fakat okulun bulunduğu bölge, Londra’nın merkezine metroyla 20 dakikalık bir mesafededir. Bu sayede hem kolaylıkla turistik yerlere ulaşıp hem de koşuşturmacanın ortasında olmayan güvenilir bir ortamda eğitim alabilirsiniz.

Okulun etrafında bulabileceğiniz pek çok kafe, restoran, sinema ve tiyatro salonlarında vakit geçirebilir, İngiltere’nin en büyük tenis merkezine üye olabilirsiniz.

Londra

Wimbledon School of English Londra, tarihi bir binanın tamamında sizlere eğitim sunmaktadır. 21 sınıfı da yüksek pencereli ve oldukça aydınlıktır. Sınıflar akıllı tahtalarla donatılmıştır. Ortalama 290 öğrenci kapasitesine sahip okulumuzda yapacağınız sosyal aktivitelerdeki tüm sporsal faaliyetler açık ve ücretsizdir. Londra’daki turistik gezileriniz rehber eşliğinde olmaktadır. Bu sayede pek çok müzeyi ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. Öğrenci partileriyle pek çok arkadaş edinerek, hafta sonları da yine rehberler eşliğinde şehir dışı aktivitelere katılabilirsiniz.

Online platformda da ders dışı saatlerde çalışarak kendinizi geliştirerek, ödevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için 20 adet bilgisayarla donatılmış çalışma odasında arkadaşlarınızla birlikte ders çalışabilirsiniz. Tüm okul genelinde ücretsiz internet, ortak alan, kocaman ve açık bir bahçe, masa tenisi, piano, kiralayabileceğiniz 300’den fazla film ve kitap mevcuttur. Ana binaya 3 dakikalık yürüme mesafesinde olan ek binamızda, 16 bilgisayarlı çalışma odasında öğleden akşama kadar sizin için bekleyen eğitmenler mevcuttur. Nasıl ders çalışabileceğinizi, eksik noktalarınızı konuşmayı, kendinizi pratik olarak deneyimli hocalarınızda ders dışında geliştirebilme imkânı bulabilirsiniz.

İngiltere’nin tüm eğitim kontrol mekanizmalarından tam puan alan okulda İngilizce eğitim almanın tadını çıkarın!

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.