fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

The London School of English

The London School of English

Sayfa İçeriği

The London School of English

1912 yılında Londra’da kurulan The London School of English dünyanın ilk akrediteli dil okuludur. Okul kalitesi açısından rakipsiz denebilecek kadar güçlü bir okuldur. Özellikle iş İngilizcesi için tercih edilen okulun memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Okulun Londra’da 2 ve Cantenbury’de bir tane olmak üzere 3 şubesi bulunmaktadır.

Londra’daki her iki lokasyanu da şehir merkezine yakın olup aynı zamanda şehrin gürültüsünden uzak lokasyonlara kurulmuştur. Holland park Gardens binası Oxford Streete 15 dakikadan daha kısa bir metro yolcuğuyla ulaşabileceğiniz sessiz ve yeşil bir lokasyondadır. Holland Park’taki merkez, 30 yaş ve üstü öğrencilere Ticari ve Profesyonel İngilizce kursları ve Özel Amaçlar için İngilizce programları sunmaktadır.

Westcroft Square Merkezi, Chiswick ve Hammersmith arasındaki yüksek kaliteli bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okulun yakınlarda çok çeşitli restoranlar, kafeler, barlar ve mağazalar vardır ve okul ünlü Thames Nehri’ne sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulun hemen köşesinde bulunan Stamford Brook metro istasyonundan Londra’nın merkezine yolculuk 20 dakikadan daha kısa sürer. Westcroft Square merkezinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, sınav ve akademik hazırlık kursları sunmaktadır. Ayrıca kurs ücretlerine üç çeşit öğle yemeği, hoşgeldin partileri, tüm kurs materyalleri ve London School Online öğrenme platformuna erişimi dahildir.

Canterbuy şubesi, merkezde olup dünyaca ünlü katedrale beş dakikalık yürüme mesafesinde sakin bir bölgede yer almaktadır. Okulda, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, sınav ve akademik hazırlık kursları sunulmaktadır.Okulun çevresinde çok sayıda kafe, restoran ve pub bulunmaktadır. Okula gelen öğrenciler, okulun kendileri için özenle seçtikleri aile yanlarında, öğrenci evlerinde, otelde ya da öğrenci yurtlarında konaklayabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.