fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

The Horner School of English

The Horner School of English

Sayfa İçeriği

The Horner School of English

The Horner School of English dil okulu, Horner ailesi tarafından 1993 yılında kurulmuş olup, İrlandalı bir ailenin işlettiği bir dil okuludur. Bunun en büyük artısı öğrencilerine karşı olan birebir ilgileri ve her sorununuzda sizinle bireysel olarak ilgilenebilecek bir öğretmeninizin olmasıdır.

The Horner School of English Dublin şehir merkezinde yer almakta ve Dublin’in ana alışveriş caddesi olan Grafton Street’ten 10 dk yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Okul; maksimum 10 kişilik tam donanımlı modern sınıfların yanı sıra kafeterya, bilgisayar odası ve kütüphane gibi olanaklarıyla konforlu bir öğrenme ortamı sunar. Toplamda 17 adet sınıf bulunan okulun kapasitesi ortalama 170 kişiliktir. Şehrin merkezinde bulunan okulun ayrıca büyük ve açık bir bahçesi de mevcuttur. Okul içinde ücretsiz wifi hizmeti de verilmektedir. Yıl boyunca ortalama 25 farklı milletten gelen yüzlerce öğrencimizle aynı ortamda bulunup, farklı kültürleri öğrenmenin tadını çıkarın.

Eğitim ve Aktiviteler

The Horner School of English’de dersler ana dili İngilizce olan ve minimum 3 yıllık pratik TEFL öğretim deneyimi olan üniversite mezunu öğretmenler tarafından verilmektedir. Okulda Genel ve Yoğun İngilizcenin yanı sıra IELTS, Cambridge ve TOEFL sınavlarına yönelik eğitimler de verilmektedir.

25 yılı aşkın süredir birçok öğrenciye hizmet veren okul öğrencilerin İngilizcelerini daha hızlı geliştirebilmeleri, birbirleriyle kaynaşabilmeleri ve İrlanda kültürünü daha yakından tanıyabilmeleri için dersler dışında akşam sosyal etkinlikleri, öğleden sonra aktiviteleri, müzeler, dans kursları, sinema, hafta sonu rehberli turlar gibi çok sayıda sosyal ve kültürel aktivite organize ediyor.

Öğrenci Konaklamaları

Okulun çok fazla konaklama seçeneği mevcuttur. Yıl boyu açık olan ya da sadece yaz dönemlerinde açık bulunan yurt seçenekleri genelde yürüme mesafesindedir. Aile yanı konaklamalar ise yıl boyu açık olup, sizin için özenle seçilen ailelerden oluşmaktadır. Ayrıca sizler için paylaşımlı daireler de mevcuttur.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.