fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

RCIIS

RCIIS

Sayfa İçeriği

RCIIS Toronto

1999 yılında kurulan RCIIS Toronto (Royal Canadian Institute of International Studies) profesyonel ve tecrübeli yaklaşımıyla bütün dünyadan binlerce öğrencinin İngilizce öğrenmesini sağlamaktadır. Toronto’da dil okulu öğrencilerine yönelik yapılan anketlerde Toronto’daki en iyi okul, en iyi konuşma eğitimi veren okul, en iyi İş İngilizcesi eğitimi veren okul gibi ünvanlar edinmiştir. RCIIS Toronto başlangıç seviyesinden ileri seviyelere çeşitli İngilizce programlarıyla, öğrenciye en uygun eğitimi vermektedir. RCIIS Toronto; Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da danışmanlarının arkadaşça ve ilgili yaklaşımlarıyla öğrencilere başarıya ulaşmaları için en iyi yolu çizmektedirler.

Modern yapısıyla ve az nüfuslu sınıflarıyla eğitim veren RCIIS Toronto, uzman öğretmen kadrosuyla, öğrencileriyle birebir ilgilenen bir kurumdur. Uygulayarak Öğrenme(‘Learning by Doing’) ilkesini benimseyen RCIIS Toronto, öğrencilerin en iyi eğitimi öğrendiklerini aktif bir şekilde kullanarak alabileceklerine inanmaktadir.

Konu kurs seçimine geldiğinde, RCIIS öğrencilerine sunduğu geniş çaplı kurs seçenekleriyle öğrencilerine ve onların isteklerine en uygun programı uygulamaktadır. Pre-Academic programlarıyla dört temel dil becerisini en iyi şekilde öğretirken, konuşma ve tartışma sınıflarıyla İngilizce iletişim kurmayı ve öğrencilerin dili günlük hayatta kullanabilmelerine odaklanmaktadırlar. Akademik İngilizce programlarıyla öğrencilerin, araştırma, essay yazma gibi yetenekler edinmelerini sağlamaktadır. RCIIS Toronto; bunların yanında İş İngilizcesi, Kafe İngilizcesi gibi programlarıyla öğrencilerin İngilizce konuşmaları gereken işletmelerde çalışabilmelerini sağlayacak, özelleştirilmiş programlar sunmaktadır.

Toronto şehrinin büyüleyici kültürel atmosferi ve eğlenceli yaşam tarzıyla birlikte RCIIS Toronto, öğrencilerine, unutamayacakları anılar ve tecrübeler edinecekleri, aynı zamanda İngilizce eğitimlerini en iyi şekilde alacakları bir program sağlamaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.