fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

New College Group

New College Group

Sayfa İçeriği

New College Group İngiltere

New College Group İngiltere dil okulunun Manchester, Liverpool ve Dublin’de şubeleri vardır. 2011 yılından beri faaliyet gösteren New College Group İngiltere, tecrübeli eğitim kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla her milletten ağırladığı öğrencileri memnun etmektedir.

New College Group Manchester

Manchester, kuzey İngiltere’nin başkenti olarak bilinir ve özellikle alışveriş için harika bir lokasyondur. Gezilmesi gereken şehirler arasında ilk 10’da gösterilmektedir. Dört tane üniversite ve dil okulları sayesinde tam bir öğrenci şehridir. Ayrıca dünyaca ünlü iki futbol takımına ev sahipliği yapması bakımından da dikkat çekmektedir. Bu güzel şehirde Aralık ayında Noel pazarları da oldukça popülerdir.

New College Group Manchester dil kursu 3 katlı bir binada hizmet vermektedir. 18 tane sınıfın bulunduğu bu dil okulunda sınıflar maksimum 15 kişiliktir. 300 öğrenciye kadar kapasitesi mevcuttur. Teknolojinin nimetlerinin sonuna kadar kullanıldığı New College Group dil okulunda, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Üniversite için İngilizce gibi kurslar verilmektedir. Lokasyon olarak çok merkezi bir konumda olan New College Group dil okulu, restoranlara, kafelere ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir. New College Group dil okulunda yer alan oyun odaları, aktivite programları öğrencilerin İngilizceyi dersten sonra da pekiştirmesi için elverişli bir ortam oluşturur.

Liverpool

Liverpool deyince akla futbol, müzik ve huzur gelir. Bir sahil şehri olan Liverpool, sıcak ve samimi ortamıyla bilinir. The Beatles müzik grubu, şehrin ikonlarından biri haline gelmiştir. Manchester’a nazaran biraz daha küçük bir şehir olan Liverpool’da İngiliz kültürünün etkisini yoğun bir şekilde hissedersiniz. 200 öğrenci kapasiteli New College Group Liverpool dil okulunda 8 sınıf vardır ve sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Üniversite için İngilizce gibi kurslar verilmektedir. Liverpool One olarak bilinen büyük bir alışveriş merkezine yürüme mesafesinde olan New College Group dil okulu, rıhtımın hemen yanı başındadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.