fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

LTC Eastbourne

LTC Eastbourne

Sayfa İçeriği

LTC Eastbourne

LTC Eastbourne 1954 yılında kurulmuş İngiltere’deki en eski butik okullardan biridir. Sadece Eastbourne şehrinde, 10 hektarlık bir alanda yıl boyunca yetişkin öğrencilerine, yaz aylarında ise özel programları ile genç öğrencilerine dil eğitimi sunmaktadır.

Eastbourne, İngiltere’nin güney sahilinde Londra’ya 90, Brighton’a ise 20 dakika mesafededir. Şehir dünyaca ünlü South Downs, Beachy Head ve Seven Sisters milli parklarıyla çevirilmiştir. 100.000 nüfuslu şehirde her yer yürüme mesafesindedir. Ulaşımı da çok kolay olan bu şehir İstanbul’dan direk uçuşlar bulunan Gatwick ve Heathrow havaalanlarına sadece 60 dakika mesafededir.

LTC Eastbourne’de, yıl boyunca her seviyeden öğrenciye Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IETLS Hazırlık, Cambridge Sınavları Hazırlık, İletişim Becerileri programları sunulmaktadır. LTC Eastbourne 25 sınıfa sahiptir ve sınıflardaki maksimum öğrenci mevcudu 12’dir. Geniş bir bahçeye sahip olan okul, öğrencilerinde adeta bir üniversite kampüsü etkisi yaratmaktadır. Okul bahçesinde tenis kortu ve futbol sahası bulunmaktadır. Okulda ayrıca, öğrencilerin kullanımına açık piyano da mevcuttur. Okul içerisinde ayrıca kütüphane, ortak dinlenme salonu, bilgisayar odası da bulunmaktadır. LTC Eastbourne, şehir merkezine 15, otobüs terminaline ise 20 dakika yürüme mesafesindedir. Okulda 16 yaş üzeri her öğrenci yetişkin programlarına katılabilirken, 10 – 17 yaş aralığındaki öğrenciler için de genç programları sunulmaktadır. Okulda ayrıca 50 yaş ve üzeri öğrenciler için de ayrı sınıflar açılabilmektedir. Tüm bu programlara ek olarak küçük yaş çocukların ebeveynleri ile katılabileceği ve hem anne babanın hem de çocuğun eğitim alabileceği aile programları (Family Course) da mevcuttur.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.