fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Liverpool School of English

Liverpool School of English

Sayfa İçeriği

Liverpool School of English

Liverpool School of English, adından da anlaşılacağı üzere İngiltere’nin güzel liman şehri Liverpool’da yer alan butik bir dil okuludur. Okul 1999 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan bu yana her seviyeden öğrenciye dil eğitimi sağlamaktadır. Okulun en büyük amacı, okul içerisinde pek çok kültürden öğrenciyi kaynaştırarak, uluslar arası bir eğitim ortamı oluşturmak ve bu kültürlerarası etkileşimde en kalıcı dil eğitim sistemi ile öğrenim vermektir.

Liverpool School of English, yıl boyunca pek çok farklı kültürden öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Okul bünyesinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavları Hazırlık ve İş İngilizcesi dersleri verilmektedir. Ayrıca Akademik Dil Eğitimi, Trinity CertTESOL eğitimleri de sunulmaktadır. Okul British Council ve ISI akreditasyonlarına sahiptir ve aynı zamanda bir Cambridge sınav merkezidir. Okul bünyesinde öğrenciler ücretsiz Wi-fi’dan yararlanabilirler. Liverpool School of English içerisinde CD, DVD ve kitap kiralayabileceğiniz bir kütüphane, 26 dijital sınıf ve 20 akıllı tahtalı sınıf, bilgisayar odası, öğle yemeklerinizi de alabileceğiniz bir kafeterya ve çok güzel bir bahçe bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin birlikte televizyon izleyebilecekleri, sohbet edebilecekleri bir öğrenci dinlenme salonları da bulunmaktadır. Liverpool School of English butik okullar içerisinde tercih edebileceğiniz en iyi kurumlardan biridir diyebiliriz.

Liverpool

Liverpool, İngiltere’nin kuzeybatı bölgesinde yer alan, müzik, spor ve tarihi anlamda İngiltere’nin en gelişmiş şehirlerinden birisidir. Son yıllara kadar sadece küçük bir liman şehri olarak bilinen Liverpool, gelişen yapısı ile Londra’dan sonra en çok turist alan İngiltere şehri haline gelmiştir. Şehrin en bilinen temsilcisi, dünyaca ünlü müzik grubu The Beatles’tır. Şehrin pek çok noktasını, The Beatles şarkılarından anımsayabilirsiniz. Şehir Unesco dünya mirası listesindedir. Şehrin içerisinde pek çok park, restoran, müze bulunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.