fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ILAC

ILAC

Sayfa İçeriği

ILAC

ILAC, sadece Kanada’da şubeleri bulunan yerel bir dil okuludur. Kanada’nın iki büyük şehri Toronto ve Vancouver’da okulları yer almaktadır. ILAC, 20 yılı aşkın deneyimi ile Kanada’nın en çok ödül almış, en başarılı dil okullarından biridir. Okul, son 7 yıldır consumer Choice Award tarafından Toronto’nun en iyi dil okulu, 12 yıldır ise Top Choice Award tarafından Toronto ve Vancouver’ın en iyi dil okulu olarak seçilmektedir. Okul ayrıca Agenvy Awards of Turkey tarafından da 4 sene Kanada’nın en iyi dil okulu olarak ödüllendirilmiştir. ILAC için Kanada’nın en fazla ödül almış okulu diyebiliriz.

ILAC, Toronto kampüsünde 4, Vancouver kampüsünde ise 3 okulunda 75’ten fazla ülkeden her yıl ortalama 14.000 öğrenciye dil eğitimi sağlayan başarılı bir kuruluştur. Okulun 18 seviyeye kadar programları yer almaktadır. ILAC aynı zamanda Kanada’da yüzden fazla ortaklığı ile en fazla College ve üniversite ile anlaşması bulunan dil okuludur. Okulun University Pathway programına katılan öğrenciler sınavsız bu anlaşmalı college ve üniversitelere geçiş yapabilirler.

Ayrıca ILAC okullarının hem Toronto hem de Vancouver şubelerinde 40’tan fazla dil konuşan okul temsilcileri yer almaktadır.

Toronto

Yaşam olarak dünyanın bir numarası seçilmiş ülke Kanada’nın, şüphesiz ki en popüler şehri Toronto’dur. Toronto 28 milyon nüfusu ile Kanada’nın en kalabalık şehridir. Şehir dünyanın her yerinden gelen pek çok kültürün harmanlandığı, nüfusunun yarısının göçmenler tarafından oluşturulduğu, dünyanın pek çok farklı noktasından kültüre ev sahipliği yapan bir yerdir. Şehir konum olarak New York, Chicago ve Montreal’e yakındır. ILAC Toronto kampüsü, şehrin ünlü simgelerinden CN Tower’a yürüme mesafesindedir ve tüm toplu taşıma merkezlerine yakındır. Okul toplamda 4 binadan oluşmaktadır. Okul bünyesinde, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL Hazırlık ve University Pathway programları sunulmaktadır. Okul aynı zamanda resmi IELTS sınav merkezidir.

Vancouver

The economist tarafından dünyanın en yaşanabilir üçüncü şehri olarak gösterilen Vancouver, Kanada’nın Toronto’dan sonraki en popüler lokasyonudur. Şehir Kanada’nın batısında yer almaktadır ve Seattle’a yakındır. Kuzey Amerika’nın en büyük film prodüksiyon şehirlerinden olan Vancouver sanat ve doğa yaşamının birleştiği muhteşem bir şehirdir. Şehrin büyük bir kısmını Stanley National Park kaplamaktadır. Vancouver hem modern şehir yaşamını deneyimleyebileceğiniz hem de doğa yaşantısından kopmayacağınız ender şehirlerden birisidir. Ayrıca Kanada’da en ılıman iklime sahip bölgedir.

ILAC Vancouver, şehrin tam merkezinde sanat galerileri, müzeler ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Okul bünyesinde, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL Hazırlık ve University Pathway programları sunulmaktadır. Okul aynı zamanda resmi IELTS sınav merkezidir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.