fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Ibat College Dublin

Ibat College Dublin

Sayfa İçeriği

Ibat College Dublin

Ibat College Dublin, eğitim hayatına 2004 yılında sertifika programları sunan bir özel eğitim kurumu olarak Dublin şehrinin Swords bölgesinde başlamıştır. 2011 yazında Dublin şehir merkezinde ikinci kampüslerini açan okul, Ekim 2016’dan itibaren Global University Systems (GUS) bünyesinde eğitim hayatına devam etmektedir. Okul her sene 45 farklı ülkeden 1.500’ün üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir.

Ibat College Dublin, adından da anlaşılacağı üzere, sadece Dublin’de eğitim veren bir kurumdur; fakat GUS sayesinde dünya üzerinde çeşitli ülkelerden yüksek eğitim kurumları ile zincir bir eğitim yapısının parçasıdır. Ibat College Dublin, klasik dil okullarının aksine sadece dil eğitimi veren bir kurum değildir. Hatta kurum eğitim hayatına öncelikle, sertifika, yüksek lisans, MBA programları sunan bir okul olarak başlamıştır. Daha sonra uluslar arası öğrencilerin katılımı ile okulun dil bölümü geliştirilmiştir. Okul bünyesinde İşletme, Enformasyon Teknolojileri, Pazarlama, Yönetim, Muhasebe, Finans, Spor ve Turizm alanlarında lisans, yüksek lisans ve sertifika programları da sunulmaktadır. Tüm bu programlara ek olarak yabancı öğrenciler için yıl boyunca dil eğitimi de verilmektedir. Dil eğitimi dersleri merkez kampüste sunulur. Dil eğitimi öğrencileri ile akademik program öğrencileri aynı kampüste eğitim almaktadır. Bunun dil eğitimi öğrencileri için en büyük artısı, hem herhangi bir lisans veya yüksek lisans programına katılacak kadar İngilizce seviyeleri gelişmiş uluslar arası öğrenciler ile hem de diğer dil okullarından farklı olarak İrlandalı öğrenciler ile aynı kampüste eğitim alacak ve kampüs imkanlarının tamamından yararlanabilecek olmalarıdır.

Okul bünyesindeki tüm kampüslerde IT laboratuarları, öğrenci dinlenme salonları, kütüphane, kafeterya bulunmaktadır ve tüm bu alanlar bütün öğrencilerin kullanımına açıktır. Ibat College Dublin, dil eğitimi kısmında öğrencilere Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge sınavları Hazırlık programları sunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.