fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Hansa Language Center

Hansa Language Center

Sayfa İçeriği

Hansa Language Center

Hansa Language Center 1969 yılında kurulmuş ve 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Kanada’nın en büyük ve en köklü dil okullarından birisidir.

Hansa Dil Okulları İngilizce kurslarının yanı sıra Fransızca, İspanyolca, Almanca, Rusça ve Arapça gibi bir çok dil eğitimi veren Kanada’nın önde gelen dil okuludur.

Öğrenciler belirli bir süre eğitim aldıktan sonra istedikleri zaman programlarını değiştirebilir ve bu öğrencilerin daha yüksek seviyelerde dil yeterliliği kazanmalarına yardımcı olur.

İngilizceyi özel eğitim şeklinde ve küçük bir grup eşliğinde öğrenmeyi istiyorsanız Hansa Dil Merkezi sizlere bunun için gerekli imkanı yaratır. Okuldaki İngilizce programı öğrencilerin gereksinimlerine ve amaçlarına uygun bir şekilde hazırlanır. Öğrencinin istediği zamanda ders alma özgürlüğüne sahip olarak ve deneyimli danışman tavsiyeleri, akredite öğretmenlerin talimatları doğrultusunda en iyi öğrenme ilkesine dayanır.

Hansa derslerini esnek bir programa tabi tutmaktadır ve bununla birlikte öğrencilerine çeşitli geziler,spor faaliyetleri ve sosyal aktiviteler sunmaktadır. Dil gelişimini kurs bazlı tutmayıp öğrencilerin sosyalleşerek dillerini geliştirmelerine destek sağlamaktadır.

Hansa Dil okulları öğrencinin okula başladığı ilk gün öğrenciye seviye belirleme sınavı uygular ve akabinde danışmanlar tarafından öğrenciyle görüşme gerçekleştirilir. Bunun sonucunda gramer bilgisinin yanı sıra konuşma ve dinleme yetenekleri değerlendirilerek öğrenci için en uygun sınıf belirlenir.

Hansa Toronto

İngilizce öğrenmek için güvenli ve eğlenceli bir şehir olan Toronto her yıl dünya genelinden binlerce öğrencinin tercih ettiği Kanada’nın en hareketli ve sosyal bir şehridir.

İngilizcenizi geliştirirken edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla Toronto’da çok keyifli vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Hansa Toronto düzenlemiş olduğu etkinlik takvimi ile bütçenize uygun bir şekilde Kanada’yı deneyimlemenizi ve keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Genellikle hafta sonları şehir içi ve şehir dışı seyahat planları ile heyecan verici geziler düzenlenir. Hafta içi ise eğlence dolu sosyal faaliyetleri ve spor aktiviteleri ya da öğrenci topluluklarına katılmak gibi her zevke uygun herkese göre yapılabilecek birşeyler vardır.

Hansa Dil Okulları 2 şubesi ve toplamda 55 sınıfı, ortalama 700 öğrenci kapasitesi ve ortalama 9 kişilik sınıfları ile hizmet vermektedir.Yetişkinlere sunulan dil kursunun yanı sıra 13-15 yaş aralığındaki öğrenciler için de junior programı mevcuttur.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.