fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

English Language Academy

English Language Academy

Sayfa İçeriği

English Language Academy

Turizm merkezi Sliema’da bulunan English Language Academy, 1988 yılında hizmete açılmıştır.

English Language Academy Malta Eğitim Bakanlığı tarafından tam lisanslı ve FELTOM (Fedaration of English Language Teaching Organisation Malta) kurucu üyesidir. Malta Üniversitesi’nin de yetkili temsilcisi olmasının yanı sıra, Malta’nın tek TOEFL test merkezidir.

Okul binası, bütün aktivitelerin merkezi olan Sliema bölgesinin tam kalbindedir. Aynı zamanda okul, plajlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine çok yakın mesafede bulunmaktadır. Okulumuzun ana binasında klimalı geniş resepsiyon alanı, bir kantin, çalışma alanı ve ücretsiz olarak Wi-Fi bulunmaktadır.

350 öğrenci kapasitesiyle birbirinden farklı kültür içerikli sınıflarımızda kış sezonunda en fazla 8, yaz sezonunda ise en fazla 10 öğrenci bulunmaktadır. Öğrenciler, dil seviyelerine, yaşlarına ve milliyetlerine göre ayrıştırılarak sınıflara yerleştirilir.

English Language Academy Programları

Okulda, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık İngilizcesi, Teacher Training, Genç Programları, Çocuk Programları gibi her ihtiyaca ve yaşa hitap eden birçok seçenek sunulmaktadır. Ayrıca TOELF Hazırlık eğitimi için Amerika’ya gitmenize gerek kalmadan, ülkemize çok yakın bir lokasyonda ve çok daha ekonomik fiyatlarla eğitim alabilirsiniz.

English Language Academy Sosyal Aktivite

English Language Academy’de kaldığınız süre boyunca öğrenme ve eğlenceyi tecrübe etmenize olanak tanıyan özel ve arkadaş canlısı eğlence ekip tarafından düzenlenen çeşitli heyecan verici etkinlikler ve kültürel etkinlikler arasından seçim yapabilirsiniz. Her hafta değişen aktivite programları sayesinde kültürel geziler, çeşitli su sporları, spor turnuvaları, ayrıca; bireysel istek doğrultusunda şarap tadımı, kaya tırmanışı ve araba/motosiklet/bisiklet kiralama seçenekleri, tarihi ve kültürel eserlere ilgi duyanlar için organize edilmiş turlar da mümkündür. Programlar, deneyimli grup liderlerimizin gözetiminde güvenli bir ortamda keyifli bir sosyal deneyime sahip olmalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Konaklama

English Language Academy, öğrencileri için değişik konaklama imkânları da sunuyor. 5 yıldızlı otelden pansiyonlara, İngilizce konuşan Maltalı ailelerde özel konaklamalara kadar herşey mümkün. ELA isteğinize göre, konaklamanızı okula veya ana otobüs hattına yakin bir yere de sağlayabilir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.