fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bell

Bell

Sayfa İçeriği

Bell

60 yılı aşkın tecrübesiyle, deneyimli eğitim kadrosuyla Bell Dil Okulu 77 farklı ülkeden öğrenciyi her sene ağırlamaktadır.

Bell Dil Okulu’nun Cambridge ve Londra’da iki şubesi bulunmaktadır.

Bell Cambridge

Cambridge şehri, akademik atmosferiyle ve tarihi yapısıyla bilinmektedir. Dünya sıralamasında en önlerde yer alan Cambridge Üniversitesi şehrin ikonlarından biridir. 500 yıllık binaları, yemyeşil parklarıyla bu büyüleyici şehirde eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Newton, Charles Darwin, Stephen Hawking gibi ünlü isimler de bu şehirden çıkan dehalar arasındadır. Haftada 15, 20 ve 25 saattlik derslerden oluşan Genel İngilizce, Ielts Hazırlık, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce programları gibi kurslar verilmektedir.

Bell Cambridge dil okulunda 30 tane sınıf bulunmaktadır. Akıllı tahtalar, öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri kafeterya, bilgisayar ve oyun odaları gibi fiziksel özellikleriyle öğrencilerin bütün ihtiyaçları düşünülmüştür. Bell dil okulları, dil eğitiminden sonra İngiltere’de lisans veya yüksek lisans düşünen öğrenciler için özellikle çok iyi bir seçenektir. Bu okulda bulunan Yüksek Öğretim Departmanı, ilgili kadrosuyla öğrencilerin İngiltere’deki üniversite ve bölüm tercihleri konusunda ücretsiz danışmanlık vermektedir.

Bell Cambridge’de Konaklama

Bell dil okulunun öğrencilerine sunduğu iki çeşit konaklama seçeneği mevcuttur. Bunlardan ilki dil okulunun özenle seçtiği ailelerin ev sahipliği yaptığı aile yanı konaklama seçeneğidir. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği de verilen bu konaklama türünde İngiliz vatandaşı bir aileyle pratik yaparak İngilizcenizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Diğer bir seçenek olan yurt seçeneğinde ise tek veya iki kişilik odalarda kalırsınız. Ortak mutfak ve salon bulunan bu yurtlarda yaşıtınız olan arkadaşlarınızla yemekler yapabilir ve sosyalleşebilirsiniz.

Londra

Londra, kozmopolit yapısı, tarihi zenginliği ve büyüleyici mimarisiyle en çok görülmek istenen şehirler arasındadır. London Bridge metro istasyonuna çok yakın olan Dil Okulu, şehrin ikonları arasında gösterilen Sheakspare Globe Theatre ve Tate Modern Art Gallery gibi lokasyonlara da yürüme mesafesindedir. Restoranlara, kafelere ve şehrin birçok popüler yerine yürüme mesafesinde olan Londra dil okulunda Genel İngilizce, IELTS Hazırlık ve İş İçin İngilizce kursları verilmektedir. Tıpkı Cambridge’de olduğu gibi Londra şubesinde de bulunan Yüksek Öğretim Departmanı, İngiltere’de lisans veya üniversite okumak isteyen öğrenciler için danışmanlık vermektedir.

Londra’da Konaklama

Aile yanı ve yurt seçenekleri bulunan Bell Londra şubesinde, öğrencilerin eğitim dönemlerini mutlu geçirmeleri için her ayrıntı düşünülmüştür.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.