fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Work and Travel Ankara – İstanbul – İzmir

Bir çok şirketin kuruluş ve faaliyet alanı İstanbul’da olmasına rağmen Armada Grandee, Work and Travel Ankara merkezli bir acentedir.  İstanbul, İzmir şubelerimizle birlikte, Türkiye’nin tüm üniversite öğrencilerine Work and Travel  programı için danışmanlık hizmetini 24 yıldır aynı şeffaflık ve profesyonel anlayış ile vermekteyiz.

Bir çok üniversitede Work and Travel denince akla ilk gelen acente olma özelliği taşımanın haklı gururu içerisindeyiz. Her sene kendimizi geliştirerek öğrenci odaklı work and travel programı düzenliyoruz.

Ofisimizin bulunduğu bir şehirde ikamet ediyor veya eğitim alıyorsanız, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer work and travel düşünüyor ve ofislerimizin bulunmadığı bir şehirdeyseniz lütfen whatsapp, iletişim formu veya telefon ile iletişime geçiniz. Aşağıda Work and Travel Ankara, Work and Travel İzmir, Work and Travel İstanbul ofislerimize ait iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Siz de Work and Travel programı ile Amerika’da harika bir yaz deneyimi yaşamak istiyorsanız Armada Grandee ile muhteşem bir serüvene imza atabilirsiniz.

 

Work and travel Ankara ofisi adresimiz: Karanfil Sokak No 11 Daire 13 Kızılay / Çankaya / Ankara’dır.

 
Work and travel İstanbul ofisi adresimiz: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Caddesi, No: 23/2 Kadıköy/İstanbul
 
 
Work and travel İzmir ofisi adresimiz: Kıbrıs Şehitleri Cad. Elmastaşoğlu Apt. No: 45 Kat: 2 Daire: 4 Alsancak 35220

Work and Travel Ankara Acentesi olarak görevimiz ne?

Work and Travel programının öğrencilerle buluştuğu, başvuru işlemlerinin yapıldığı, işlerinin ayarlandığı, vize işlemlerinin tamamlandığı, seyahat planlarının yapıldığı, program hakkında rehberlik alınan kısmı Türkiye’de acenteler tarafından sağlanmaktadır. Her acente, merkezi Amerika’da bulunan ve Amerika Dışişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilen  sponsor adı verilen kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ile çalışırlar. Work and travel programı acenteleri bir veya birden fazla sponsorun Türkiye’de temsilciliğini yaparak Work and Travel programının Türkiye ayağını gerçekleştirirler.  Acenteler aynı zamanda öğrencilerin İngilizce seviyelerini, beklentilerini, programa uygunluklarını da denetler ve programa katılacak öğrencinin uygun olduğundan emin olurlar.

Giden Öğrencilerimize Kulak Verin:

Work and Travel Ankara’da Armada Grandee ile yaşanır. 

work and travel izmir Merhaba arkadaşlar,

Amerika ya gitme amacım dilimi geliştirmekti ve gerçekten çok faydalı oldu. Amerika’ya gitmenin en uygun yolu ise bence Work&Travel programı. Armada Grandee programa başlamamda çok yardımcı oldu vize görüşmeleri olsun, iş fırsatları olsun her yönden. Armada Grandee şirketindeki danışmanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Her zaman yardımcı oldu. Her sorumu açık bir şekilde cevapladı.  Öğrencilerle yakından ilgilenen çok iyi bir danışman.

Amerika’ya gitmeden önce biraz stresliydim, sonuçta ilk defa gideceğim bir ülke; acaba nasıl olacaktı, ne yapacaktım, ne yiyecektim, ne içecektim, insanlarla anlaşabilecek miydim, günler nasıl geçecekti? Aklımda bir sürü soru işareti vardı. Açıkçası ilk 2 hafta zorlandım çünkü kültür farkı vardı ve Amerikalılar çok hızlı konuşuyordu.

Ancak alıştıktan sonra fark ettim ki efsane bir yaz olacak. Başka ülkelerden gelen bir sürü arkadaş edindim belki kısa bir süre içindi ama gerçekten oradaki insanlarla güzel bir bağ oluştu. İş kısmına gelirsek ben su parkında cankurtaran olarak çalıştım. Eh tabi biraz ıslandık. Yorucu bir işti bazı havuzlarda ayakta bekledik, bazı havuzlarda havuzun içinde bekledik. Yorucu olmasının yanında eğlenceliydi yani bence. Şunu söyleyebilirim hayatımda geçirdiğim en iyi yazdı. Eğer sorunuz olursa yardımcı olmak isterim. Work and Travel Ankara’da Armada Grandee ile yaşanır.

BUĞRA AKSOY

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ankara


work and travel ankaraSelam,

Biri Work and Travel mı dedi? Bir evin el bebek gül bebek yetiştirilmiş, tek kızı olarak nasıl izin aldığımı ve gitmeye cesaret ettiğimi hala bilemesem de söyleyebileceğim tek şey kocaman bir “İYİ Kİ..” Kararımı vermeden önce okuduğum olumsuz yorumlara ve özellikle de arkadaşlarımın -aslında sadece kıskançlıklarından söyledikleri -“Nasıl yapacaksın?! Çok zor.. İnsanlar sürünüyor.” laflarına kulak vermemekle en doğrusunu yapmışım çünkü bu programın bana kattıklarını başka herhangi bir platformda kolay kolay edinemezdim.

Amerika’ya mızmız küçük bir kız çocuğu olarak gitmişken, döndüğümde sorumluluklarının bilincinde olan bir yetişkindim.

İnsanın hayatı tek başına farklı bir ülkede ve kültürde tartması ve devam ettirmesi inanılmaz bir deneyim. Üstelik planınızı ve paranızı doğru kontrol ettiğinizde gezip görebileceğiniz yerlerin sınırı yok.. Şahsen New York’tan Los Angeles’a uzanan seyahat programımın tadı damağımda kaldı.” Keşke hiç bitmeseymiş, dönmeseymişim” diyorum.

Ve gene diyorum ki: Gidin, görün ve bu programdan mahrum kalmayın. Ama bunu yaparken arkanıza iyi bir şirketin desteğini alın! Çünkü biliyorum ki ilk iki haftalık uyum sürecinde danışmanımın ve şirketimin desteği olmasa bugün bu kadar güzel cümleler kuramıyor olacaktım. Ayrıca danışmanımız Metin Abi, biz Türkiye’ye ayak basana dek de gölgesini arkamızdan eksik etmedi:)) Work and Travel programına katılacaksanız, kesinlikle Armada Grandee’ye uğramalısınız!

Rojen Nasır
Bilkent Üniversitesi Ankara

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.