Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda’da Dil Eğitimi

Başkenti Wellington olan Yeni Zelanda kar kaplı dağ manzaralarıyla büyüleyici bir görüntüye sahip bir ada ülkesidir. En büyük ve en kozmopolit şehri olan Auckland, Yeni Zelanda’da dil okulu düşünen öğrenciler için de en popüler şehridir. Yüzüklerin Efendisi sinema filminin katkısıyla da Yeni Zelanda dil eğitimi için popülerliği artmaya başlamıştır.

Yeni Zelanda’da Yaşam ve Konaklama

Yeni Zelanda birçok milletten insanın güvenle bir arada yaşadığı bir ülkedir. Yaşam maliyetleri çok yüksek değildir ve öğrencilere çalışma izni verildiğinden, öğrenciler kazandıkları parayla yaşam giderlerini ortalama olarak karşılayabilmektedir.

Tercih Edilen Şehirler

Yeni Zelanda dil okulları için en çok tercih edilen şehir ülkenin kuzey adasında bulunan Auckland’dır. Ülke nüfusunun en fazla olduğu şehirdir ve ülke ekonomisinin kalbidir, ticaret ve endüstri merkezidir. Geniş kumsalları ve limanlarıyla şehrin takma adı ‘Yelkenliler Şehri’dir.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

Embassy English Dil Okulları: Amerika, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda’da dil eğitimi veren ve öğrencilerine İngilizce dil hedeflerine ulaşmada Para İadesi Garantisi**’ sunan tek İngilizce Dil Okuludur.

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda vizesi için başvuru sahiplerinin aile bağlarının güçlü olduğunu, iş, eğitim ve finansal yönden donanımlı olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Yüz yüze bir vize görüşmesi olmamakla birlikte, konsolosluk vize başvurusu akabinde başvuru sahibini arayıp mülakat yapabilir.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın