Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Malta Dil Okulları

Malta’da Dil Eğitimi

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir İş İngilizcesi, Cambridge Sınavları, IELTS, TOEFL, İş İngilizcesi, Yaz Okulu gibi programlardan faydalanabilirler.

Malta’da Yaşam ve Konaklama

Malta sıcak iklimi, konuksever halkı, zengin mutfağı ve eğlenceli sosyal yaşamıyla öğrencilere keyifli bir ortam sunmaktadır. Ülkenin küçük olması, ulaşımın kolay ve ucuz olmasını sağlamıştır.

Tercih Edilen Şehirler

Yurtdışında dil eğitimi denince ilk akla gelen ülkelerden biri olan Malta’nın dil okulları bakımından en çok tercih edilen şehirleri; St Julians ve Sliema’dır.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

ESE Dil Okulu: St Julians’ın merkezinde yer alan bu okul Sliema plajına 15 dk yürüme mesafesindedir. 55 sınıfıyla, kafeteryası, kütüphanesi, zengin konaklama çeşitleriyle öğrencileri memnun etmektedir. Malta’da en çok tercih edilen okullardan biridir ve Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programları başlıca sunduğu programlar arasındadır.

Malta Vizesi

Malta vize başvuruları VFS Global aracılığıyla İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Muğla, Gaziantep, Edirne ve Antalya gibi şehirlerden rahatlıkla yapılabilmektedir. Öğrenciler dosya üzerinden değerlendirilecek, ihtiyaç duyulursa telefonla mülakata tabi tutulacaklardır.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın