Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

İrlanda Dil Okulları

İrlanda’da Dil Eğitimi

İrlanda güvenilir ve suç oranı düşük bir ülkedir. Ayrıca şehir çeşitliliği oldukça düşüktür. En bilinen şehri başkent Dublin’dir. Dublin de Londra gibi bölgelere ayrılmaktadır ve en merkezi yeri Temple Bar’dır. İrlanda halkı sıcakkanlılığı ile bilinirler. İletişimi güçlü insanlardır. Türk oranı İrlanda’da oldukça azdır. Eski mimari yapıları, muhteşem yeşil doğası ve kayak merkezleri ile ünlüdür. Ulaşım İrlanda’da çok iyi bir alt yapıya sahip olmakla beraber tren ağı çok gelişmiştir. Tramway ve otobüs kullanımı oldukça rahat ve yaygındır. İrlanda halkı kuralcı bir halk olması sebebiyle ülkede yaşam kalitesi çok yüksektir. Bundan dolayı yurtdışı dil eğitimi düşünen öğrencilerin tercih sebebidir.

Yaşam ve Konaklama

Ülkenin para birimi Euro’dur.Ülke de bisiklet kullanımı oldukça yaygındır ve fazlasıyla tercih edilir. Bisiklet kullanımı şehri tanımak için ve ulaşım sağlamak için uygun bir yöntemdir. Ayrıca Türkiye’den giden öğrenciler için bisiklet satın almak ve kiralamak mümkündür.

Tercih Edilen Şehirler

Dublin: İngiltere Adası’nın 110 km batısında bulunan İrlanda Adası’nda yer alır. Şehrin kalbi olan Temple Bar, eğlence hayatına ve restoranlara yakın bir noktada yer almaktadır. Dublin Türkiye arasında iki saat zaman farkı vardır. Dublin eski bir tarihe ev sahipliği yapması ve mimarisinin günümüze kadar korunması ile içerisindebirçok müze, katedral, kilise, kale ve tarihi mimariler barındırmaktadır. Düzenli ve temiz bir şehirdir. Tabi ki Dublin ile ilgili belirtmemiz gereken en önemli nokta ise Avrupa’nın en mutlu insanlarının yaşadığı başkenttir.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

EC English Dil Okulları: 1991 yılında Malta’da kurulan, İrlanda’da Dublin’de bulunan EC dil okulları, 2017 StudyTravel Dergisi en iyi dil okulu ödülünün de sahibi bir zincir okuldur. 1991 yılından sonra dünyanın farklı yerlerinde merkezler açmaya başlayan EC’nin son açtığı merkez Dublin’dir. 2018 yılının Ocak ayında Dublin merkezde eğitim vermeye başlamıştır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve sınav hazırlık programlarının dışında, 18 yaş altı öğrenciler için de programlar sunmaktadır.

İrlanda Vizesi

İrlanda vizesinde en önemli ve dikkat edilmesi gereken evrak MEI belgesidir. MEI letter olarak adlandırılan evrakın açılımı Marketing English in Ireland’dır. Bir akreditasyon kurumudur. İrlanda’da ki dil okullarını denetlemektedirler.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın