Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

İngiltere Dil Okulları

Neden İngiltere’de Dil Eğitimi?

İngilizcenin doğduğu yer olarak bilinen İngiltere, yurtdışı dil eğitimi için tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Dil eğitimi sırasında günlük yaşamda çok rahat pratik yapma imkânı sunmaktadır. Yemek yerken, alışveriş yaparken hatta yolda yürürken bile sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamak İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İngiltere’de Yaşam ve Konaklama

Türkiye ile aynı yarım kürede bulunan İngiltere’nin neredeyse her gününün yağmurlu olduğu doğrudur. Ancak havasının kapalı olmasının insanların üzerinde negatif bir etkisi yoktur. Aksine insanlar çok enerjik ve çok canlıdırlar. Sanat, müzik ve moda gibi konularda çok aktif olmaları sebebiyle şehirler oldukça hareketlidir. Yüksek eğitim seviyesi sayesinde de insanların oldukça yardımsever ve nazik olduğu bilinmektedir. İngiltere’de en sık duyacağınız iki kelime ‘Thank you’ ve ‘Sorry’ olacaktır.

Tercih Edilen Şehirler

İngiltere’nin neredeyse her şehrinde dil okulları mevcuttur. Ancak yoğun olarak merkez ve güney İngiltere’de toplanmışlardır.  Dil eğitiminiz için karakterinize uygun şehir seçimi önem arz etmektedir.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

Kaplan International Dil Okulları: Kaplan dil okulları 80. Yılını kutlamakta olan, birçok farklı ülkede ve onlarca şehirde eğitim veren köklü bir okuldur. Her yıl 150 farklı ülkeden 50.000’den fazla öğrenci ağırlayan ve öğrencilerinin %97’sinin memnuniyet oranının mükemmel olduğu bir okuldur. K+ (K+ notes, K+ tools, K+ clubs, K+ Extra) öğrenme metodunu geliştirmişlerdir ve bu sistemle öğrencilere hem sınıf içinde hem de sınıf dışında, teknolojiyi kullanarak öğrenimi maksimum faydalı hale getirmeyi hedeflemiş bir okuldur.

İngiltere Vizesi

İngiltere’de dil okulu, lise, üniversite, master, sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilerin öğrenci vizesine başvurmaları gerekmektedir. İngiltere vizesini 4 başlık altında toplayabiliriz.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın