Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika’da Dil Eğitimi

Güney Afrika’da dil okulu için en çok tercih edilen şehir Cape Town’dur. Cape Town Üniversitesi dünya sıralamasında 171. sıradadır. Şehirde İngiltere ve Hollanda kültürlerinin etkisi görülmektedir. Farklı milletten birçok insan yaşamaktadır.

Güney Afrika’da Yaşam ve Konaklama

Güney Afrika Cumhuriyeti tarihsel gelişimi ve etnik çokluk nedeniyle pek çok köklü kültüre ev sahipliği yapar. Ülkede yaşayan topluluklar yaşanılan bölgeye ve topluma göre farklı gelenek ve kültürler gösterebilmektedir. Kendilerine has müzik ve dans figürlerini devam ettiren siyahi vatandaşlar aynı zamanda şehirleşmenin ve Avrupayi yaşamın sonucu olarak kaybolmaya yüz tutan gelenek ve göreneklerini ayakta tutmaya çalışırlar. Bununla birlikte Güney Afrika’daki Avrupa kökenli olan beyazlar ise göç ettikleri bölgelerin ve ülkelerin kültürlerine göre yaşamlarını sürdürüp kendi kültürlerini korumaktadır.

Tercih Edilen Şehirler

Cape Town: Güney Afrika’nın tam güneybatı ucunda yer alan bu kent, nüfus bakımından ülkenin en büyük ikinci şehridir. Güney Afrika’da dil eğitimi için en çok tercih edilen şehir olan Cape Town’da Afrika, Hollanda ve İngiliz kültürleri harmanlamıştır.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

EC Dil Okulları: 1905 yılında kurulan EC dil okulu Malta merkezli olup, Amerika, Kanda, Güney Afrika, İrlanda ve İngiltere’de dil eğitimi veren, UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği ) tarafından 2014 yılında İngiltere’deki en iyi dil okulu seçilen ödüllü okullarımızdandır. Tüm teknolojik imkanları kullanan ferah sınıflarda, kaliteli öğretmenleriyle eğitim veren EC Dil Okulu Güney Afrika’da dil okulları olarak bakıldığında Cape Town dil okulu şubesi mevcuttur.

Güney Afrika Vizesi

Güney Afrika 1 aylık ziyaretlerde Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Eğitiminiz 1 aydan daha uzun sürecekse Güney Afrika Büyükelçiliği’nden vize almanız gerekecektir. Vize başvurunuz için ise danışmanınız ücretsiz olarak size vize danışmanlığı vermektedir.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın