Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da Dil Eğitimi

Avustralya dil okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Akademik İngilizce eğitimlerinin yanı sıra; IELTS, TOEFL gibi sınav İngilizcesi ve İş İngilizcesi gibi programlar sunulmaktadır. Ayrıca İngilizce+Golf, İngilizce+Tenis ve İngilizce+Surf gibi hem yurtdışı dil eğitimi hem de spor eğitimi olan özel programlar da mevcuttur.

Avustralya’da Yaşam ve Konaklama

Avustralya Güney Yarım Küre’de bulunduğu için mevsimler ve geçişleri Türkiye’dekinin aksinedir.

  • İlkbahar– Eylül, Ekim, Kasım
  • Yaz– Aralık, Ocak, Şubat
  • Sonbahar– Mart, Nisan, Mayıs
  • Kış– Haziran, Temmuz, Ağustos

Başkenti Canberra, en büyük şehri ise Sydney’dir. Sydney ülkenin her açıdan merkezi olmasına rağmen gerçekte başkenti değildir.

Tercih Edilen Şehirler

Sydney: Avustralya’nın en eski yerleşim yerlerinden biridir ve ülkenin en büyük şehridir. Şehrin iklimi yılın her sezonunda ziyaret etmeye uygundur. Yılın yaklaşık 300 gününden fazlası güneşlidir ve kış aylarında da çok soğuk değildir. Şehir çeşitli iş olanakları ve gelişmişliği sebebiyle çok fazla göç almıştır. Bu sebeple çok kültürlü bir yapısı vardır. Birçok yurtdışı dil okulunun Sydney’de merkezi bulunmaktadır. Sydney dil okulları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

Kaplan International Dil Okulları: Kaplan dil okulları 80. Yılını kutlamakta olan, birçok farklı ülkede ve onlarca şehirde eğitim veren köklü bir okuldur. Her yıl 150 farklı ülkeden 50.000’den fazla öğrenci ağırlayan ve öğrencilerinin %97’sinin memnuniyet oranının mükemmel olduğu bir okuldur. K+ (K+ notes, K+ tools, K+ clubs, K+ Extra) öğrenme metodunu geliştirmişlerdir ve bu sistemle öğrencilere hem sınıf içinde hem de sınıf dışında, teknolojiyi kullanarak öğrenimi maksimum faydalı hale getirmeyi hedeflemiş bir okuldur. Avustralya’da dil okulları olarak bakıldığında ise 7 farklı şubesi bulunmaktadır. Sydney dil okulu (Sydney city ve Sydney Manly olarak iki şube), Melbourne dil okulu, Brisbane dil okulu, Perth dil okulu, Cairns dil okulu, Adelaide dil okulu şubeleridir.

Avustralya Vizesi

Avustralya vizesinde önemli olan öğrencinin eğitim alacağı süredir. Kısa süreli dil eğitimleri için Avustralya vizesi riske girmektedir. Konsolosluk kısa süreli dil eğitimi için öğrencilerin Türkiye’ye daha yakın bir ülke seçmesini mantıklı bulmaktadır. Bu sebepledir ki uzun dönem gitmeyi planlayan öğrenciler için Avustralya dil okulları daha mantıklıdır.

 

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın