Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Amerika Dil Okulları

Amerika’da Dil Eğitimi

Öğrenciler İngilizcenin en yaygın aksanlarından biri olan Amerikan aksanını Amerika’da dil eğitimi alarak öğrenebilir. Eğitimde kendini sürekli geliştiren ve yenileyen Amerika Birleşik Devletleri, yurt dışında lisans, yurt dışında yüksek lisans ve yurt dışında sertifika programlarıyla ilgili olarak da öğrencilere çeşitli imkanlar sunar. Birçok öğrenci Amerika’da dil eğitimi sonrasında da eğitimine farklı seçenekler ile devam edebilir.

Amerika’da Yaşam ve Konaklama

Geniş bir coğrafya üzerine kurulmuş olan Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşam koşulları bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da büyük şehir merkezleri diğer bölgelere göre daha pahalıdır. New York, Los Angeles ve San Francisco Amerika Birleşik Devletleri’nde en pahalı şehirler olarak gösterilebilir.

Tercih Edilen Şehirler

New York: Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri olan New York aynı zamanda da kültürel çeşitlilik açısından oldukça zengin bir şehirdir. Ekonomi, sanat, medya, teknoloji ve eğitim kenti olan New York öğrenciler için yurt dışında dil eğitimi noktasında birçok farklı opsiyon sunmaktadır.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

EC English Dil Okulları

1991 yılında Malta’da kurulan, Amerika Birleşik Devletleri’nde Boston dil okulu, New York dil okulu, Washington DC dil okulu, San Francisco dil okulu, Los Angeles dil okulu, San Diego dil okulu ve Miami’de dil okulu bulunan EC dil okulları, 2017 StudyTravel Dergisi en iyi dil okulu ödülünün de sahibi bir zincir okuldur. 1991 yılından sonra dünyanın farklı yerlerinde merkezler açmaya başlamıştır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve sınav hazırlık programlarının dışında, 18 yaş altı öğrenciler için de programlar sunmaktadır.

 Amerika Vizesi

Amerika’da dil eğitimine gitmek isteyen öğrencilerin göçmen olmayan vizelerden F-1 isimli vize tipine başvuru yapabilir. Vize başvurusu yapmadan evvel mutlaka bir eğitim kurumundan kabul alınması ve onun ardından online başvuru yapılması gerekir.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın