Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Almanya Dil Okulları

Almanya’da Dil Eğitimi

Avrupa’da en çok konuşulan dil Almancadır ve Almanya, Almancanın ana vatanıdır. Bu yüzden her yıl binlerce öğrenci dil eğitimi için Almanya’yı tercih etmektedir. Öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirler Berlin, Düsseldorf, Münih ve Frankfurt’tur.

Almanya’da Yaşam ve Konaklama

Almanya genel olarak çok temiz ve güzel bir ülkedir. Büyük yeşil parkları, tarih kokan binalarıyla her yaştan insanı cezbetmektedir. Mutfak açısından da her damak zevkine uygun yemek çeşidi sunar. Ayrıca Türk öğrencilerin yabancılık çekmemesi için gidebileceği Türk marketleri ve restoranları da diğer ülkelere nazaran fazladır.

Tercih Edilen Şehirler

Berlin: Almanya’nın başkentidir. Avrupa’nın New York’u gibi tabirler duyabilirsiniz. Tertemiz parkları, yüzyıllık binaları, müzeleri, restoranları, şehrin ortasından geçen nehriyle büyülü bir ortam yaratmaktadır. Öğrenciler tarafından en çok tercih edilen lokasyondur. Her bütçeye hitap etmesi açısından yaşaması kolaydır. Birçok dil okulu barındırır.

Çalıştığımız Bazı Dil Okulları

Eurocentres: Berlin’de yer alan okul, Potsdamer Platz’ın hemen yakınında, modern bir binada yer almaktadır. Bir multimedya Öğrenme Merkezi, 8 aydınlık ve iyi donatılmış sınıf ile öğrencilere konforlu bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Berlin’in toplu taşıma hatları tüm önemli yerlere çabuk ve güvenli ulaşım sağlamaktadır. Genel Almanca ve Goethe sınavına hazırlık kursları verilmektedir.

Almanya Vizesi

Öğrenciler Almanya’ya vize almanın avantajını kullanarak Avrupa’da serbest dolaşım hakkına sahip olurlar. Derslerinden arta kalan zamanlarda özellikle hafta sonları rahatlıkla başka ülkeleri gezebilirler. Bu durum Almanya’da dil eğitimini daha cazip bir hale getirmektedir.

Anlaşmalı Olduğumuz Okullar

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın