Work and Travel Ücretleri

Work and travel fiyatı programa katılmak, programın sunan kuruluşların hizmetlerinden faydalanmak, yurtdışına çıkmak için gerekli belgeleri, seyahat işlemlerini tamamlamak için ödenecek ücretlerden oluşur. Work and Travel 2019 ücretleri konusunu sizler için tek tek, anlaşılır şekilde yazıyoruz. Ödeme planları, work and travel fiyat ve taksitlendirme gibi konularda bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Work and Travel 2019 ücretleri Armada Grandee full program için 2150 Dolardır. Work and travel self başvuru ücreti ise 1500 dolardır.  Tüm detayları, indirim olanakları ile nereye, ne zaman, ne kadar, ne için ödeyeceğinizi sizler için anlaşılır bir biçimde yazdık.

Şirketten şirkete değişen program ücreti bir şirketin kalitesini göstermez, satış politikası, giderleri, çalışan sayısı gibi farklılıklardan dolayı Work and Travel 2019 ücretleri şirketten şirkete %10’luk bir fark gösterebilir.

4 “N”    Nereye,  Ne için, Ne kadar, Ne zaman, Ödeme yapılıyor

 NEREYENE İÇİNNE ZAMANNE KADAR
Work and Travel  kayıt ücretiArmada Grandee'yeProgramınızı resmi olarak başlatmak ve işe yerleşmek için, work and travel 2019 ücretleri kayıt ücretiKayıt kararı verdiğinizde (yaklaşık 2018 Temmuz - 2019 Mart) $ 300
Work and Travel Ücreti 2. kısımArmada Grandee'yeYasal çalışma belgesi, Sağlık Sig. Vize evraklarının temini için, work and travel 2019 ücretleri ana kısmıEn geç 2019 Nisan ayına kadar$ 1850
SEVIS ÜCRETİArmada Grandee'yeS.E.V.I.S sistemine kayıdınızın yaptırılması ve dekontu içinEn geç 2019 Nisan ayına kadar$ 35
ViZE RANDEVU ÜCRETİABD Elçilik Banka HesabınaJ-1 Vize görüşmesine katılabilmeniz içinProgram Ücreti ve SEVIS ödendikten hemen sonra$160
PASAPORT ÜCRETİDevlet veya Özel bankalaraYurtdışına çıkışta kullanabileceğiniz geçerli pasaport için Herhangi bir zaman108 TL
UÇAK BİLETİ ÜCRETİSeyahat AcentesineGidiş ve Dönüş seyahat biletleri içinİş yerleşimi yapıldıktan sonra istenilen tarihte$ 600-750
Toplam$ 2945 - $3195

Şirketiniz sizden topladığı ücretleri gerekli kurumlara göndererek, işlemlerinizin eksiksiz olarak gerçekleşmesini sağlar.
Work and Travel ücretleri, masraflar ve giderler belirli kategorilere ayrılmaktadır. Work and travel fiyatı ve detaylı ödeme planları için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Work and travel ücretleri
hayallerini erteleme…

Work and Travel ücretleri başvuru aşamasında ve çoğunlukla vize görüşmesi aşamasına geçmeden öğrenci tarafından acentesine ödenir. Ödeme planlarının, taksitlendirme ve vadelerin  ne şekilde olacağı hususunda öğrenci ve acente arasında yapılan sözleşmeler esas alınır. Work and Travel ücretleri, programın düzenleyicisi Amerikaka olduğu için Dolar – USD cinsinden yapılmaktadır. TL cinsinden ödemelerde günlük kur esas alınmaktadır.

Esas Work and Travel ücretleri

Work and travel ücretleri ikiye ayrılır. İlki Work and travel programına katılmanız için, işlemlerinizin tamamlanması, iş sözleşmesi alabilmeniz, sağlık sigortası yapabilmeniz, sevis sistemine kayıt olabilmeniz için ödemeniz gereken work and travel ücretleridir.

Work and Travel Kayıt ücreti: Öğrencinin acenteye başvurusunu yaparak, kayıt işlemlerine başladığı zaman tahsis edilir. Bu ücretin ödenmesie istinaden öğrenci artık work and travel katılımcı aday statüsündedir ve işleri inceleyebilir, işverenlerle görüşebilir ve iş akdine imza atabilir. Bu ücret genel olarak acentelerde 200-350 USD arasındadır. Armada Grandee’de 300 Dolardır.

Work and Travel ücreti: Programın kayıt ücreti haricinde kalan ve vizeye kadar muhakkak ödenmesi gereken esas ücretidir. Bu ücretler ödendikten sonra  yasal çalışma belgesi, sağlık sigortası, vize mektubu, onaylanmış iş sözleşmesi gibi programa katılımı sağlayabilecek nitelikte belgeler kısa süre içerisinde Amerika’daki sponsor kuruluş tarafından acenteye iletilir. Öğrenci de vize alıp, programa resmi olarak katılabilir. Bu ücret genel olarak acentelerde 1700-2200 dolar arasındadır. Armada Grandee’de 1850 Dolardır. Work and travel fiyatı denildiğinde kayıt ücreti ile birlikte bu program ücretinin toplamı anlaşılmalıdır.

SEVIS ücreti: Değişim statüsünde Amerika vizesine başvuracak öğrencilerin I-901 ücretini ödemeleri gerekir. Bu ücret acenteye work and travel ücreti ile birlikte ödenir ve makbuzu sponsor tarafından acenteye iletilir. Bu SEVIS ödendi makbuzu olmadan, katılımcı vizeye giremez, hatta vize randevusu dahi alınamaz çünkü katılımcı SEVIS sistemi üzerinde görünmeyecektir. SEVIS ücreti 2018 yılı için 35 dolardır.

Diğer Work and travel ücretleri neler?

Bu ücretler work and travel programına özel olmayıp, yurtdışına çıkmak, seyahat ve uçuş planı yapmak için gerekli olan ve her yurtdışı programında bulunan ücretlerdir. work and travel fiyatlarına dahil olmayan ücretlerdir.

Uçak Bileti Ücreti: Vize alınmadan önce veya vize alındıktan sonra Amerika’da katılımcının çalışacağı lokasyona ulaşım için Uçak Bileti satın alması gerekmektedir. Uçak biletileri gidiş ve dönüş olarak alınmalıdır. Tek yön alının biletler, Amerika’ya giriş esnasından sıkıntı yaratabileceği gibi, gidiş dönüş biletlerden de yarı yarıya ucuz değildir! Bir çok değişkene göre farklılık gösterebilen uçak biletleri fiyatları 550-850 dolar arasında değişebilmektedir.

work and travel pasaport
Türkiye’de 4 çeşit pasaport bulunmaktadır.

Pasaport ücretleri
Pasaport defter bedeli ve harç bedelleri aşağıda belirtilmiştir. Öğrenci pasaportu almak isteyenler Harç bedelinden muaf tutularak sadece pasaport defter bedeli öderler. Pasaport ücretleri kısmi olarak Work and Travel 2019 ücretlerine dahildir. Pasaportunuz zaten hazırsa bu ücretleri ödemeniz gerekmez. Work and travel fiyatı içerisinde bulunmayan ek bir ücrettir.

 

 

 

SÜRE HARÇ BEDELİ PAS. DEF. BDL.
6 AY 137,40 TL 108,00 TL
1 YIL 200,80 TL 108,00 TL
2 YIL 327,80 TL 108,00 TL
3 YIL 465,50 TL 108,00 TL
4 -10 YIL 656,10 TL 108,00 TL

 

Cep harçlığı, work and travel 2019 ücretleri içerisinde dikkat edilmesi gereken, ihmale gelmeyecek, bütçenizi planlarken muhakkak göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer gider de cep harçlığıdır. Amerika’da acil durumlar için; maaşınızı alacağınız güne kadar yaşam masraflarınız, konaklama gibi hayati giderlerinizi karşılayacağınız miktardır. Bu miktarı Armada Grandee en az 900 USD olarak hesaplamanızı tavsiye etmektedir.

 

Work and trave 2019 ücretleriArmada Grandee program ücretlerini ulaşabilir seviyede tutmak için yüksek kur farkına rağmen 4 sene içerisinde sadece 100 USD artış yapmıştır. Güvenilir Work and Travel acenteniz olmaya devam ediyoruz. Fiyatlar, ödeme detayları, taksit ve vade seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıra sende

Work and Travel fiyatı neleri kapsıyor?

 • Tüm Başvuru döneminde alacağınız program danışmanlığı
 • A.B.D.’de Yasal çalışma izni alınması
 • DS-2019 katılımcı uygunluk belgesi
 • İş seçimi ve iş yerleşiminde uzman yardımı
 • 100.000 USD teminatlı geniş sağlık ve bagaj sigortasının yapılması
 • Vize evraklarınızın yapılandırılması
 • Vize danışmanlığınızın yapılması, DS-160 başvuru belgeleri doldurmak, randevunuzun alınması
 • İngilizce iş görüşmesi ve vize hizmeti danışmanlığı
 • Uçak bileti temin ve tedarik için danışmanlık
 • Program başlamadan oryantasyon faaliyetleri
 • A.B.D. de kullanabileceğiniz Sim-Card tedariki
 • Karşılama – Konaklama konusunda uzman yardım
 • Program materyalleri ve rehberleri
 • WAT Online Öğrenci Paneli sistem erişim ve kullanımı
 • A.B.D. sponsor destek ve yardım
 • Program izlenmesi takip sistemi(SURVEY)

Work and Travel Programında İndirimler de var

Work and travel ücretleri

Work and Travel ücretleri için uygulanan farklı bir çok İndirim olabilir. Bu indirimler şirketimiz için sırasıyla:

1. Erken Kayıt İndirimi: 24 Eylül Tarihine kadar kayıt olan öğrencilere uygulanır  100 USD
2. Erken tamamlama ücreti: 31 Ocak Tarihine kadar tüm program ücretini ödeyen öğrencilere uygulanır 100 USD
3. İkinci Katılımcı indirimi: Programa ikinci kez katılan tüm öğrencilere 100 USD
4. TSK vakfı indirimi: Katılımcının TSK mensubu Anne veya Babası varsa uygulanır 100 USD
5. Kardeş indirimi: Katılımcının kardeşi de programa aynı yıl için katılıyorsa kardeş başına 100 USD  -TSK indirimi ile birleştirilemez.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın