fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

work and travel izmir

Work and Travel İzmir

Work and Travel programına katılabilmek için üniversite öğrencisi olma şartı aranmaktadır. İzmir’de 6 devlet, 2 özel olmak üzere 8 üniversite vardır ve 8 üniversitenin öğrenci sayısı 160.000‘in üzerindedir. Work and Travel İzmir üniversitelerinde en popüler yurtdışı eğitim programı olmayı sürdürüyor. Work and Travel programına İzmir’den katılmak isteyen adaylar, şirket bulma konusunda sıkıntı yaşamazlar. Bir çoğu Alsancak’ta bulunan yurtdışı eğitim ve değişim programları şirketi hafta içi her gün İzmir ve civarındaki illerde bulunan üniversite öğrencilerine hizmet vermektedirler.

Armada Grandee, work and travel programı hizmeti de veren İzmir ofisini 2005 Yılında Alsancakta, Kıbrıs şehitleri caddesinde açmıştır. Kaliteli, şeffaf, erişilebilir, arkadaş canlısı danışmanları sayesinde İzmir’de bulunan firmalar arasında referanslarıyla ve hizmet kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

Burda Work and Travel’a gevrek denir!

İzmir, modern duruşu, batıya dönük yüzü, çağdaş – modern ve ilerici karakteriyle Work and Travel programına yıllardır harika katılımcılar gönderen bir şehir olma özelliğini taşır. Kendileriyle aynı düşünce yapısında olan bir firma arayışında olam katılımcıların ilk tercihleri genellikle Armada Grandee olmaktadır. 13 senedir İzmir’de hizmet veren danışmanlarımız da İzmir’li olup, öğrencilerin beklentilerini anlama, program hakkında detaylı bilgi verme, kendi deneyimlerini paylaşma ve program safhaları hakkında yol gösterici rehberlik etme konularında deneyimli ve uzmanlar.

Ayrıca Ege Üniversite İşletme kulubü, Dokuz Eylül üniversitesi girişimciler topluluğu gibi büyük kuluplere geçmiş yıllarda sponsor olduk. Üniversite öğrencilerinin yaptığı her kaliteli oluşumu desteklemeye hazırız.

Aranıp durusunuz, gelin gari, haden bakem!

Work and Travel İzmir şehrinde Armada Grandee firması olmadan düşünelemez, danışmanlarımızla ofisimizde görüşmeden programa kayıt yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. : Kıbrıs Şehitleri Cad. Elmastaşoğlu Apt. No: 45 Kat: 2 Daire: 4 Alsancak 35220 (Mango’nun Yanı) adresinde hizmet veriyoruz. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınızla unutamayacağınız bir deneyim için sizleri de bekliyoruz.

Hafta içi her gün 09.00 – 18.30 saatleri arasında 0850480 4676 nu.lı telefonumuzdan, haftanın her günü 0533 4 065 065 nu.lı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.