Work and travel 2019

Work and travel 2019

Work and Travel 2019 sezonu kayıtları devam ediyor!

Work and Travel 2019 başvuruları ve kayıtları 2018 Temmuz ayında başladı, artık başvuru yapabilirsiniz. Üniversitelerin tamamı akademik yıllarına başladılar, ders tercihleri yapıldı ve öğrenciler vizeler başlamadan work and travel programına kayıt olabilmek için araştırmalarını sıklaştırdı. Olağanüstü bir talep ile kayıt alıyoruz ve Aralık ayı sonunda work and travel kayıtlarımız sona erecek gibi görünüyor. Programa katılmak isteyen öğrencilerimize acele etmelerini tavsiye ediyoruz.  Bu sene her sene olduğundan çok daha fazla ilgi var ve kontenjanların erken tükenme ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Her sene bir çok öğrenci kontenjan kalmadığı için ne yazık ki programa katılamıyor. Work and travel 2019 ücreti, kural değişiklikleri iş seçeneklerini bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Work and travel 2019 yılı için kural değişikliği var mı?work and travel 2019 değişiklikler

Gelecek work and travel sezonunda 3 önemli değişiklik bekleniyor.

  1. Programa en fazla 3 kez katılabilme sınırı getirilmiştir.
  2. Self (işini kendisi ayarlayan) öğrencilerin yalnızca kendi sponsorlarından tekrar başvuru yapabilmesi. İlk kez gidecek öğrencinin sponsor işine yerleştirilmesi zorunluluğu
  3. Son sınıf öğrencilerinin programa katılmasının zorlşması.

Bu değişikliklerden ilki olan “3 kez katılabilme sınırı” yeni alınan bir kararla şimdilik yürürlükten kaldırılmıştır. 4. kez katılımcılar 2019 senesi için work and travel programına, katılım şartlarını sağlamaları durumunda katılabilirler.

 

Hangi işleri seçebilirim?

2019 sezonunda öğrencilerimize sunabileceğimiz işler; Eğlence parkları, oteller, milli parklar, su parkları, restaurantlar, fast-food sektörü, mağazalar, marketler, korku ve macera evleri. Bu iş türlerinin her birinde farklı pozisyonlar bulunmaktadır. Yeterli İngilzice seviyesine sahipseniz, gidiş dönş tarihleriniz programa uyuyorsa, harika bir yaz geçirmek istiyorsanız; 35 farklı eyalette birbirinden güzel 250 üzerinde işverenimiz sizleri bekliyor olacak. Bu sene hayatınızın yazını, yazın da hayatınızı Amerika’da yaşayın!

Work and Travel 2019 ücreti

Work and Travel 2019 ücreti şirketten şirkete göre küçük değişiklikler gösterebilir. Armada Grandee 2019 Work and travel ücretleri belirlidir ve aşağıda ödeme detaylarını görebilirsiniz.

Work and Travel 2019 Kayıt Ücreti 300 USD Kayıt esnasında ödenir
Work and Travel 2019 Ücreti 1850 USD İş görüşmesi sonrasında ödenir
S.E.V.I.S. kayıt ücreti 35 USD Vizeden önce ödenir
A.B.D. Vize Görüşme Ücreti 160 USD En geç Nisan ayında ödenir
Pasaport Bedeli 108 TL Vizeden önce ödenir
Gidiş Dönüş Uçak Bileti 650 USD – 800 USD Vize öncesi veya sonrasında ödenir
Cep Harçlığı 800 USD Yanınıza almanız gereken para

Program kayıt ücreti ve program ücreti hariç değişiklikler ilgili kurumların yapacağı güncellemeye tabidir. Armada Grandee program ücretlerini kişiye ve tarihe göre değiştirmez.

 

 

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın