fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Vancouver’ın En İyi 5 Dil Okulu


Vancouver Dil Okulları neden tercih edilmeli ? Kanada’nın en büyük üçüncü şehri olan ve farklı etnik gruplara ve kültürlere ev sahipliği yapan dünyanın en modern ve yaşanılası şehirlerinden biri olan Vancouver, dil okullarına gitmek için çok tercih edilen şehirler arasındadır.  Okyanus kıyısındaki bir liman şehri olan Vancouver, yılın çoğu zamanında ılıman bir iklime sahiptir ve yemyeşil doğasıyla size bambaşka bir deneyim sunar.

Vancouver Dil Okulları‘nda İngilizce öğrenmek, kendinizi iş ya da akademik anlamda geliştirmek için hangi seviyede olursanız olun katılabileceğiniz dil okulları bulunmaktadır.

Kaplan International Vancouver

1938 yılında Amerikalı bir öğretmen Stanley H. Kaplan tarafından kurulan Kaplan International dünya üzerinde 6 ülkeye yayılmış, 35 İngilizce dil okulu ile eğitim kalitesini kanıtlamış dünyanın en büyük dil okullarından biridir.

Kaplan Vancouver dil okulu , Vancouver’ın tam merkezinde toplu taşıma duraklarına çok yakın bir konumdadır. İnteraktif yazı tahtaları ile donatılmış 14 sınıfı bulunan, 370 öğrencilik kapasiteli Kaplan Vancouver dil okulunda Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce ve Akademik Yıl ile Akademik Sömestr programları bulunmaktadır. Bu programların yanı sıra sınav hazırlık programlarına ve İş İngilizcesi derslerine de katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kaplan Kanada, üniversiteyi yurt dışında okumak isteyenler için de eğitim kalitesi yüksek üniversitelere sorunsuz geçiş imkanı sağlar.

vancouver dil okulları

Kanada Ec English Dil Okulu

malta-da-dil-okulu-ec

EC English Vancouver

Malta’da butik bir okul olarak kurulup tüm dünyaya yayılan ve kaliteli ve öğrenci odaklı eğitim sistemiyle tercih listelerinin en üstünde yer alan EC English dil okulu , Kanada’da dil eğitimi denildiğinde ilk akla gelen okullardan biridir. EC English; Toronto, Vancouver ve Montreal’de bulunan okullarıyla, Kanada Dil Okulları içerisinde en yüksek kalitedeki okullardan biridir. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, derslerinin yanında bire bir İngilizce eğitim alabilirsiniz.

EC English dil Okulu ‘’Orange Carpet’’ (Turuncu Halı) deneyimi sayesinde her öğrencisine dil eğitimine kaydolduğu andan itibaren özel hissettirmeyi amaçlamıştır.

Granville Island’a ve Stanley Park’a 3 km mesafede bulunan şehrin güzel binalarından birinde yer alan EC English Vancouver Dil Okulu’ndaki tüm sınıflar akıllı tahta, dokunmatik ekran televizyonlar gibi son eğitim teknolojisi ile donatılmıştır. Her sınıfta maksimum 15 kişi olarak toplam 500 kişilik kapasiteli sınıfları, 8 bilgisayar laboratuvarı, 12 öğrenci salonu, 6 mutfak ve kafeteryası bulunur. Öğrencilerin en iyi eğitimleri almaları için uzman kadrosu ve pek çok kaynağı vardır.

St. Giles Vancouver

St Giles Kanada Dil Okulları 1955 yılında merkezi Londra’da kurulan ve pek çok ülkede birçok şubesi bulunan oldukça köklü ve kaliteli uluslararası bir dil okuludur.

St Giles Vancouver Dil Okulları, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde, merkezde bulunur. Ayrıca Kanada’nın en büyük milli parklarından biri olan Stanley Park’a yürüme mesafesindedir. St Giles Vancouver dil okulu, bünyesinde bulundurduğu deneyimli kadrosu ve son teknolojik ekipmanlarla donatılmış 17 sınıfı ile modern ve yenilenmiş bir ofis binasının bir katında öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklı eğitim vermektedir. 170 öğrenci kapasiteli okulda 16 yaşından büyük öğrenciler için; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Cambridge İngilizce Hazırlık kursları alternatif birçok kurs seçeneği sunar.

Vancouver Dil Okulları

Vancouver'ın En İyi Dil Okulları

LSI Vancouver

1965 tarihinde İngiltere’de kurulan LSI Dil Okulları 8 farklı ülkede 15 şubesiyle, dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi sunmaktadır.

LSI Vancouver Dil Okulu , şehrin merkezinde, toplu taşıma duraklarına yakın bir konumdadır. En fazla 16 kişilik 12 sınıfı ile öğrencilerine ücretsiz wi – fi, bilgisayar odası, kütüphane ve öğrencilerin dinlenebileceği bir salon imkanı sunar. Deneyimli öğretmenleri ve yeni dil teknoloji imkanlarıyla Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Toefl, Toeic, Ielts ve Cambridge sınavlarına hazırlık eğitimi vermektedir. Ayrıca Kanada’da üniversite okumak isteyenlere Pathway programlarıyla hizmet vermektedir.

ILAC Vancouver

Sadece Kanada’da şubeleri bulunan yerel bir dil okulu olan Kanada’nın en iyi dil okulu ödüllerini üst üste alarak başarısını kanıtlayan ILAC , 20 yılı geçen deneyimi ve ve eğitim kalitesi ile en çok tercih edilen dil okullarındandır. ILAC, son 7 yıldır Consumer Choice Award tarafından Toronto’nun en iyi dil okulu, 12 yıldır ise Top Choice Award tarafından Toronto ve Vancouver’ın en iyi dil okulu olarak seçilmektedir. Okul ayrıca Agency Awards of Turkey tarafından da 4 sene Kanada’nın en iyi dil okulu olarak ödüllendirilmiştir. ILAC Kanada’da ‘’Yaşam Boyu Super Star’’ ödülünü kazanan ilk okul olma özelliğini de taşır.

ILAC Vancouver sanat galerileri, müzeler ve restoranlara yürüme mesafesinde şehrin tam merkezindedir. 75’ten fazla ülkeden her yıl ortalama 14.000 öğrenciye dil eğitimi sağlayan başarılı bir kuruluş olan ILAC dil okulunun, Okulu her seviyeden öğrenci için kendilerine uygun programları bulmalarını sağlar. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL Hazırlık programları sunulmaktadır ILAC aynı zamanda Kanada’da yüzden fazla ortaklığı ile en fazla College ve üniversite ile anlaşması bulunan dil okulu olduğundan dolayı eğitimlerine Kanada’da devam etmek isteyen öğrencilere University Pathway programları sunar. Okulun Pathway programına katılan öğrenciler sınavsız bu anlaşmalı college ve üniversitelere geçiş yapabilirler. Resmi IELTS sınav merkezi olan ILAC dil okulu aynı zamanda kariyer odaklı sertifika programları ile iş hayatı programı ile sizi iş hayatına hazırlar.

Ayrıca ILAC okullarının hem Toronto hem de Vancouver şubelerinde 40’tan fazla dil konuşan okul temsilcileri yer almaktadır. ILAC dil okulunda Türk danışmanların da olması herhangi bir sorununuzda çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır.

ILAC

Kanada'nın En İyi Dil Okulları

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.