fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Vincent Pol Üniversitesi

Vincent Pol Üniversitesi

Kuruluş: 2000 – Devlet Üniversitesi

Sayfa İçeriği

...

Vincent Pol Üniversitesi

Polonya’nın Lublin şehrinde bulunan Vincent Pol Üniversitesi, uluslararası odaklı olarak çalışan özel bir yüksek öğretim kurumdur. 2000 yılında kurulan üniversite profesyonel amaçlarına ulaşmak isteyen öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirmeleri için eğitim verir. Pratik eğitime dayalı olarak Lisans ve Yüksek Lisans programları sunan üniversite Polonya’da bakanlık tarafından da onaylıdır. İş dünyasının ihtiyaçları ve profesyonel yaşamın gereklerini en iyi şekilde kavramış olan Vincent Pol Üniversitesi programları için müfredatını da o şekilde belirler.

Lublin, Polonya’nın doğusunda yer almaktadır. 400.000’e yakın insanın yaşadığı şehir Lublin Voyvodalığı’nın da başkentidir ve ülkenin de en büyük 9. Şehridir. Başkent Varşova’ya trenle 3 saat uzaklıkta olan şehrin nüfusunun önemli bir kısmını öğrenciler oluşturur.

Vincent Pol Üniversitesi, ikili anlaşmalar ile İngiltere’de Northampton ve Bedfordshire Üniversitelerinden öğrencilerine çift diploma programı da sunar. Turizm ve Spor Bilimleri bölümlerinde okuyan öğrenciler, 2 yıl Vincent Pol Üniversitesi’nde eğitim aldıktan sonra kalan 1 yıllık lisans eğitimlerini de İngiltere’de tamamlayarak İngiliz üniversitelerinden diploma alabilirler.

Üniversite öğrencileri için fizyoterapi, kozmetik, turizm, gastronomi, coğrafya ve bilişim bölümlerinde özel olarak tasarlanmış sınıflar sunar. Öğrenciler için dinlenme alanları ve spor salonlarına da sahip olan üniversitenin kütüphanesinde de yaklaşık 22.000 kitap bulunmaktadır. 2010 yılında Polonya Ulusal Sağlık Sistemi’nden izinli ve onaylı olarak Lublin halkı için en yeni ekipmanlarla donatılmış Fizyoterapi Merkezi üniversite bünyesinde kurulmuştur.

Uluslararası öğrencileriyle beraber çok kültürlü bir ortama sahip olan üniversite her yıl 30’dan fazla ülkeden öğrenci ağırlamaktadır. Öğrenciler için oldukça uygun maliyetli olan Lublin şehrinde yer alan üniversite uluslararası öğrenciler için oldukça uygun bir seçenektir.

Vincent Pol Üniversitesi İngilizce Hazırlık Eğitimi

1 Yıl Hazırlık Eğitimi: Vincent Pol Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen fakat dil yeterliliği olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Eğitimi tamamlayan öğrenciler TOEIC sertifikası alırlar. Öğrenciler A1 seviyesinden başlayarak İngilizcelerini B1 düzeyine kadar tamamlayabilirler. Dil eğitimi toplamda 600 ders saati sürer.

1 Dönem Hazırlık Eğitimi: Vincent Pol Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen fakat dil yeterliliği olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler toplamda 300 ders saati dil eğitimi alırlar.

Yaz Dil Eğitimi Kursu: Vincent Pol Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen fakat dil yeterliliği olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler toplamda 300 ders saati dil eğitimi alırlar.

Lisans Bölümleri (İngilizce)

Yüksek Lisans Bölümleri (İngilizce)

Polonya’da, Vincent Pol Üniversitesi’nde, Lisans ve Yüksek Lisans noktasında en kaliteli ve dürüst danışmanlığı almak için bize ulaşın! Bilgi almak için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Harita

Sokak Görünümü

Galeri

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.