fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS)

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi (SWPS)

Kuruluş: 1996 – Özel Üniversite

Sayfa İçeriği

...

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, kısa adıyla SWPS, Polonya’nın en büyük özel üniversitesidir. 1996 yılında kurulan üniversitenin 16,500 civarında öğrencisi ve 1,000 civarında da akademik personeli vardır. Üniversite Andrzej Eliasz, Zbigniew Pietrasiński ve Janusz Reykowski tarafından kurulmuştur. Üniversitenin Varşova, Wroclaw, Sopot, Poznan ve Katowice’de 5 kampüsü bulunmaktadır.

Polonya’nın en büyük şehri ve başkenti olan Varşova’da yaklaşık 2 milyon insan yaşamaktadır. Uluslararası öğrenci sayısı en yüksek şehir olan Varşova aynı zamanda da önemli bir tarihe sahip kültürel bir şehirdir.

Üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora noktasında 30’dan fazla program sunar. 7 fakültesi bulunan üniversite kültürel çalışmalar, hukuk, sosyoloji ve psikoloji noktasında programlar sunmaktadır. Fakülteleri şu şekildedir;

 

Üniversite Polonya’da eğitim üzerine yayın yapan Perspektywy tarafından 2017 yılında yüksek lisans programları noktasında en iyi ikinci özel üniversite unvanını almaştır. Tüm üniversiteler arasında da 16. Sırada yer almıştır. Webometrics dünya üniversiteleri sıralamasında da Polonya’daki en iyi 42. üniversite olarak öne çıkmaktadır.

Varşova Sosyal ve Beşeri Bilimler Üniversitesi İngilizce Hazırlık Eğitimi

İngilizce Hazırlık Eğitimi: İngilizce hazırlık eğitimi SWPS üniversitesinde bir programa yerleşmek isteyen öğrencilerin dil yeterliliklerini geliştirmek için tasarlanıştır. Program, öğrencileri lisans programlarında başarılı bir şekilde ilerlemek için gerekli olan dil ve temel akademik becerilerle donatmaya odaklanır. Program kapsamında öğrenciler 600 saat İngilizce eğitim alırlar. Program için minimum A2 düzeyinde bir İngilizce bilgisi gerekir. Öğrenciler B2 düzeyinde mezun olurlar.

İngilizce Dil Eğitimi (Kurs): SWPS’te İngilizce Dil Eğitimi temel düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmayan yani sıfırdan başlayacaklar için tasarlanmıştır. 2 Dönem (600 Saat) ya da 1 Dönem (300 saat) olarak alınabilen eğitim A0 seviyesinden A2 seviyesine kadar devam eder.

Lisans Bölümleri (İngilizce)

Yüksek Lisans Bölümleri (İngilizce)

Polonya’da, Varşova Sosyal ve Beşerî Bilimler Üniversitesi – SWPS’te, Lisans ve Yüksek Lisans noktasında en kaliteli ve dürüst danışmanlığı almak için bize ulaşın!  Bilgi almak için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Harita

Sokak Görünümü

Galeri

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.