fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

UC Los Angeles Extension (UCLA)

UC Los Angeles Extension (UCLA)

Kuruluş: 1917

Sayfa İçeriği

...

UC Los Angeles Extension (UCLA)

UC Los Angeles Extension (UCLA) 1917 yılından beri sertifika programları sunan, Amerika’nın en iyi okullarından biridir. UCLA, Los Angeles şehrinde, olağanüstü imkanlara sahip üniversitekampüsünde, her yıl 65000’den fazla yetişkin öğrenciye kariyer, akademik eğitimler ve kişisel gelişim konularında ömür boyu değerli olacak programlar sunmaktadır.

UC Los Angeles Extension (UCLA)’da uluslararası öğrenciler için 50’den fazla sertifika programı bulunmaktadır. Kampüste sunduğu programların yanı sıra Amerika’da sertifika veya diploma eğitimi almaya zaman ve bütçe bulamayan yetişkinlere ayrıca internet üzerinden onli

ne mesleki kurslar da sunar. Bu programların çoğuna lise ve üniversite mezunları katılabilir. Diğer sertifika programlarından farklı olarak UCLA’da programlarında sınıflarda yoğunluk Amerikalı öğrencilerden oluşmaktadır. Programların ABD’li öğrenciler için düzenlenmiş olması ve daha çok çalışanlardan oluşan öğrenci kitlesi derslerin daha çok akşam ve hafta sonu yapılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle program süreleri diğer okullara göre daha uzundur.

Amerika’da 9 ay süreyle sertifika programlarına katılan öğrenciler programlarını tamamladıktan sonra uzmanlaştıkları alanda 12 ay OPT (Optional Practical Training) yapma hakkına sahiptir. Uluslararası öğrenciler için yasal bir hak olan OPT, öğrencilerin teorik alanda aldıkları eğitimi pratiğe dökebilecekleri ve kişisel olarak deneyim kazanabilecekleri bir fırsattır.

UC Los Angeles Extension (UCLA) Uluslarararası Sertifika Programları

Kabul Şartları ve Başvuru Belgeleri

Başvuru Tarihleri

UCLA sertifika programları için 4 farklı başlangıç zamanı vardır.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı UC Los Angeles Extension (UCLA) sertifika programlarının resmi temsilcisidir ve programlarla ilgili olarak ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Programlar hakkında ücretsiz olarak danışmanlık hizmetimizden faydalanmak, güncel başvuru koşullarını ve vize koşullarını öğrenmek için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Harita

Sokak Görünümü

Galeri

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.