fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Lazarski Üniversitesi

Lazarski Üniversitesi

Kuruluş: 1993 – Özel Üniversite

Sayfa İçeriği

...

Lazarski Üniversitesi

Lazarski Üniversitesi 1993 yılında kurulmuştur ve Polonya’nın başkenti olan Varşova’da bulunmaktadır. 5.000 civarında öğrencisi bulunan üniversitenin dünyanın dört bir yanından uluslararası öğrencileri de vardır. Eğitimde kalite ve uygulanabilirliği ön plana çıkaran Lazarski Üniversitesi hem İngilizce hem de Lehçe programlar sunmaktadır. Varşova’nın merkezinde bulunan üniversitenin 25.000’den fazla mezunu vardır.

Polonya’nın en büyük şehri ve başkenti olan Varşova’da yaklaşık 2 milyon insan yaşamaktadır. Uluslararası öğrenci sayısı en yüksek şehir olan Varşova aynı zamanda da önemli bir tarihe sahip kültürel bir şehirdir.

Lazarski Üniversitesi öğrencilerine Hukuk, Yönetim, Finans, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler alanlarında programlar sunar. Üniversite ayrıca, programları için Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Avrupa İdaresi, Seyahat ve Turizm Yönetimi, E-Ticaret, İşletme Ekonomisi gibi alanlarda da uzmanlık alanları sunmaktadır. Lazarski Üniversitesi ayrıca, kaliteli eğitim sunmasının yanı sıra öğrenciler için de çeşitli burs imkanları da sunmaktadır. Üniversite, yurt dışı partnerlikler ile de öğrencilerine çift diploma imkanı da sunar.

Lazarki Üniversitesi’nin kampüsü yenilikçi olarak kabul edilebilir. Öğrencilerinin ihtiyacının yanı sıra yeti yitisi olan öğrenciler için de tamamen erişilebilir olarak tasarlanmıştır. Sınıfları en son görsel ve işitsel bilgisayar teknolojileri ile donatılmış ve ferah ortamlardır. Uluslararası öğrenciler için yurt imkanı da sunan Lazarski Üniversitesi’nin 1, 2, 3, 4 kişilik yurt odaları vardır.

Lazarski Üniversitesi İngilizce Hazırlık Eğitimi

1 Aylık İngilizce Eğitimi: 100 saat İngilizce ve 16 saat Lehçe, minimum dil seviyesinin B2 olması gerekmektedir.

2 Aylık İngilizce Eğitimi: 200 saat İngilizce ve 16 saat Lehçe, minimum dil seviyesinin B1 olması gerekmektedir.

1 Dönem İngilizce Eğitimi: 350 saat İngilizce ve 20 saat Lehçe, minimum dil seviyesinin A2 olması gerekmektedir.

1 Yıl İngilizce Eğitimi: 700 saat İngilizce ve 20 saat Lehçe, öğrenciler sıfır İngilizce ile bu programa dahil olabilirler.

Lisans Bölümleri (İngilizce)

Yüksek Lisans Bölümleri (İngilizce)

Polonya’da, Lazarski Üniversitesi‘nde, Lisans ve Yüksek Lisans noktasında en kaliteli ve dürüst danışmanlığı almak için bize ulaşın! Bilgi almak için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Harita

Sokak Görünümü

Galeri

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.