fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Krakow Teknoloji Üniversitesi

Krakow Teknoloji Üniversitesi

Kuruluş: 1946 – Devlet Üniversitesi

Sayfa İçeriği

...

Krakow Teknoloji Üniversitesi

1946 yılında kurulan Krakow Teknoloji Üniversitesi 70 yıldan fazla deneyimle eğitim veren bir teknik üniversitedir. 2008 yılında Polonya’da Newsweek dergisi tarafından Polonya’nın en iyi teknik üniversitesi olarak gösterilmiştir. İş verenler tarafından da prestijli bir üniversite olarak adlandırılan Krakow Teknoloji Üniversitesi, piyasanın ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede ve araştırmaya dayalı bir eğitim vermektedir.

Krakow Teknoloji Üniversitesi, Polonya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Krakow’dadır. Tarihi ve eski bir şehir olan Krakow’da 1 milyona yakın insan yaşamaktadır. Krakow Polonya Voyvodasının da başkentidir.

Uluslararası bağlantıları güçlü olan Krakow Teknoloji Üniversite’sinin 100’den fazla uluslararası eğitim kurumu ve 280’den fazla üniversiteyle de Erasmus anlaşması vardır.

Krakow Teknoloji Üniversitesi’nin misyonu aşağıdaki gibi tanımlanabilir;

Bu esaslar çerçevesinde eğitim veren üniversite, eğitim kalitesi ve araştırmaya önem oldukça önem vermektedir. İngilizce ve Lehçe olarak eğitim veren üniversite, lisans, yüksek lisans ve doktora alanında programlarını öğrencilere sunmaktadır. 15.000’den fazla öğrencisi ve 2.000’den fazla akademik personeliyle Krakow Teknoloji Üniversitesi, Polonya’da eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal seçeneklerden biridir.

Yüksek Öğretim Kurumu’nun (YÖK) da kabul ettiği dünya üniversite sıralamalarından QS’in değerlendirmesine göre 801 – 1000 sıraları arasında yer alan üniversite Polonya’da teknik bir üniversitede eğitim almak isteyen Türk öğrenciler için de uygun bir üniversitedir.

Lisans Bölümleri (İngilizce)

Yüksek Lisans Bölümleri (İngilizce)

Polonya’da, Krakow Teknoloji Üniversitesi’nde, Lisans ve Yüksek Lisans noktasında en kaliteli ve dürüst danışmanlığı almak için bize ulaşın! Bilgi almak için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Harita

Sokak Görünümü

Galeri

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.