Toronto Dil Okulu

Toronto Dil Okulu

Toronto dünya üzerinde büyük şehirlerden biridir. Özellikle Kanada için önemli bir ticaret merkezi olan Toronto sizlere eğitim anlamında her türlü hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında yer alan Toronto dil okulu da sizlere İngilizce konusunda büyük imkânlar sunarak eğitim vermektedir. İngilizce seviyenize göre kalacağınız süreyi belirlemeniz halinde, ihtiyacınız olan eğitim 6 ay ve üzeri ise uzatılabilir vizeye başvurma hakkında da sahip olabilirsiniz. Bu nokta da sizlere büyük imkânlar sunan Toronto dil okulu ile İngilizceyi yerinde ve doğru bir şekilde öğrenebilme şansını yakalayabileceksiniz.

Neden Toronto Dil Okulu Tercih Edilmeli

Toronto sahip olduğu imkânlar ve sunmuş olduğu eğitim kalitesini her öğretim alanında göstermektedir. Bu nedenle Toronto dil okulu sizlere verimli ve kaliteli eğitim ile birlikte dönecektir.
IELTS gibi sınavlar her daim kişileri zorlayan ve yurtdışı eğitimleri için gerekli olan bir sınavdır. Sizlere bu kapsamda sınav eğitimi olarak hazırlık eğitimi verilmektedir. Bu hazırlık eğitimi ile birlikte sınav kapsamında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Toronto ticari bir merkez olması ve konumu açısından Amerika, Kanada gibi birçok alanda gezi imkanı sunulan bir bölgedir.

Kanada Öğrenci Vizesi

Toronto dil okulu kapsamında ,sizlerden öğrenci vizesi istenmekte ve bu şekilde ülkeye girişiniz sağlanmaktadır. Kanada öğrenci vizesi için gerekli belgeler;

En az 6 ay geçerli pasaport
Vize başvuru formları.
Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet 3.5*4.5 boyutunda biyometrik fotoğraf.
Vize başvuru ücretinin ve biyometri ücretinin yatırıldığını gösteren sistemden alınan ödeme belgesi
Okul Kabul belgesi
Okul, konaklama ve diğer masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösteren banka hesap dökümleri.
Kendinize ya da eğitim masraflarını karşılayacak olan kişiye ait maaş bordroları.
Tapularınız ve araba ruhsatlarınızın fotokopisi
Kendi başına seyahat edecek 18 yaşından küçük çocuklar için noterde hazırlanmış muvafakat belgesi.
Hala öğrenciyseniz öğrenci belgesi, transkript. Mezunsanız diploma fotokopisi

 

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın