fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Sydney’de Dil Eğitimi Almanın Avantajları


Avustralya’nın en kalabalık ve en büyük şehri olan Sydney, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrencinin tercihidir. Sydney’de dil eğitimi almanın avantajları saymakla bitmez.

Sydney, uluslar arası öğrenciler için popüler bir yer olmasının yanı sıra dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biridir.

Sydney’de Yaşam Koşulları

Çok kültürlü ve kozmopolit bir atmosfere sahip olan Sydney, ideal yaşam koşulları sunar. 180’den fazla farklı milletten gelen nüfusu ona uluslar arası karakterini kazandırır ve şehir sonsuz festival ve partileriyle bu kültür çeşitliliğinin tadını çıkarır.

Sydney halkı oldukça samimi ve misafirperverdir. Yabancılara oldukça alışkın olan halk iletişime çok açık ve yardımseverdir de. Bunu şehre adım attığınız anda hissedersiniz, kısa zamanda pek çok arkadaş edinebilirsiniz. Bu faktörler Sydney’de Dil Eğitimi almayı avantajlı kılan etmenlerdendir.

Sydney'de Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Sydney Dil Egitimi

Sydney’de Gezilecek Yerler

Turistik bir şehir olan Sydney’de keşfedecek pek çok müze, doğal park, alışveriş merkezi ve sanat ve müzik festivalleri bulunur.

Sydney Opera Binası, Harbour Bridge, Jervis Bay, Bondi plajları, Royal National Park, Sydney Kulesi ve Taronga Zoo gezilecek yerlerden sadece birkaçı. Şarap severseniz ve şarap tadımlarından hoşlanıyorsanız, Hunter Valley’deki dünyaca ünlü üzüm bağlarını gezebilirsiniz.

Sydney’in Doğal Güzellikleri

Uzun bir yaz ve kısa bir kış yaşayan Sydney’de, derslerden önce veya sonra plajlara gidebilir, sörf yapabilirsiniz. Yılda 300 günden fazla güneş alan ılıman iklimli şehirde sıcak hava ve gün ışığının tadını çıkarabilirsiniz.

Sydney, 100’den fazla göz alıcı sahille çevrilidir ve hepsine ulaşım oldukça kolaydır. Üstelik mevsimi geldiğinde, bu sahillerin bazılarından balinaları bile gözlemleyebilirsiniz!

Parklar, bahçeler ve yeşil alanlarla dolu olan Sydney, aralarında “Blue Mountains” ve “Three Sisters” da bulunan birçok milli parka yakındır ve doğa tutkunları için ideal bir şehirdir.

Sydney'de Dil Eğitimi

Kahve, Sydneyliler için bir yaşam biçimidir. Her gün keşfedebileceğiniz yeni bir cafede içeceğiniz kahvelerin tadına doyamayacaksınız.

Sydney Dil Okulları

Sydney Dil Okulları

En az 16 haftalık dil eğitimi programlarına katıldığınızda haftada 20 saat part-time olarak çalışma fırsatınız olur. Böylelikle işsizlik oranının oldukça düşük, iş bulmanın kolay olduğu Sydney’de eğitiminizin yanında cep harçlığınızı çıkarırken yeni insanlarla tanışır, daha fazla pratik yapar ve deneyim kazanırsınız.

Ülkede dil okullarının hükumet tarafından onaylanması için belirli yüksek kalite standartlarına sahip olması gerekiyor. Bu nedenle de Sydney’de bulunan Kaplan, EC, OHC ve ILSC gibi dil okullarında alacağınız eğitimin kalitesinden endişe etmenize gerek yoktur.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.