fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Stafford House

Anadili İngilizce olan Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde 10 şubesiyle 1952’den beri eğitim veren Stafford House Dil Okulu,  İngilizce dil eğitimi için beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Neden Stafford House?

Misyonlarını öğrencilerini eğitmek, ilham vermek, yaşadıkları şehirle daha kompakt bir bağ oluşturmak ve kişisel potansiyellerini farkederek kendilerini geliştirmek üzerine kurmuşlardır.

Gittiğiniz ilk günden, döneceğiniz güne kadar sizinle bireysel olarak ilgilenen öğretmenler ve uzman akademik kadrosu ile Stafford House dil okulunda, hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz.

Okullarındaki tüm sınıflar oldukça modern şekilde dizayn edilmiş olup, son teknolojiyle donatılmıştır. Okulda bulunan yüksek hızlı internet ve ödevlerinizi daha verimli bir grup çalışmasıyla yapabileceğiniz ortak ders salonları da bulunmaktadır.

İngilizce programları nelerdir?

Stafford House dil okulunda alabileceğiniz İngilizce eğitim programları 3’e ayrılmaktadır.

  1. -Genel İngilizce
  2. TOEFL, IELTS
  3. -Akademik İngilizce
  4. -Profesyonel Amaçlar için İngilizce
  5. -Yaz Okulları

Stafford House’un diğer dil okullarından farkı nedir?

Stafford House dil okulunda, ek olarak Cambridge sertifikası veren bir bölüm olan CELTA eğitim sertifikası da edinebilirsiniz. Stafford House, akademik amaçlar için verdiği İngilizce eğitiminde, rakiplerinden 1 adım önde olmayı her zaman başarıyor. Bu anlamdaki en büyük fark, IELTS kurslarında verdiği 30 derslik İngilizce eğitiminin hepsi sınava yöneliktir. Diğer dil okullarında ise genelde 10 ders verilir bu programda. Daha yoğun bir şekilde ve daha kompakt olarak bu eğitimi almak, diğer rakiplerinize oranla sizi daha kısa sürede, daha yüksek puanlara ulaştıracaktır.

Profesyonel amaçlar için olan İngilizce programında ise, kariyer anlamında hedeflerinize ulaşmanız için gereken program içeriği mevcuttur. İngilizce birikiminizi yapacağınız profesyonel sunumlarla pekiştirecek, kendi kariyerinizde gerekli görüşmeleri ve yazışmaları yapabilmeniz için size özel hazırlanmış programlarla, iş hayatınıza daha özgüvenli bir giriş yapabileceksiniz.

Okullar hangi ülke ve şehirlerdedir?

İngiltere’de Londra, Brighton gibi popüler ve kalabalık şehirlerin yanısıra Canterbury ve Cambridge gibi eğitim anlamında ünlü şehirlerde de mevcuttur.

Amerika’da üniversiteleriyle ünlü şehir Boston ve Chicago’da, Batı rüzgarlarına kapılıp bambaşka bir Amerikan rüyası yaşayabileceğiniz San Diego ve San Francisco’da da bulunmaktadır.

Kanada’da ise kültürel kombinasyonları içinde barındıran Toronto ve daha yerli hayatı yaşamak isteyenlerin gözdesi olan Calgary şehirlerinde eğitim alabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.