fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Stafford House Sertifika Programları

Sertifika ve diploma programları, özellikle son yıllarda, ön lisans, lisans ve yüksek lisans programlarının yanı sıra, eğitime farklı bir bakış açısı sağlayabilmek, bir alanda uzmanlaşmak ya da iyi bir öz geçmişe sahip olabilmek adına önemli hale gelmiştir. Amerika, Kanada ve İngiltere de yaygındır. Öğrencilere kısa ya da uzun süreli sertifika programları Sunulur. Özellikle üniversite eğitimi sırasında yaz tatilini değerlendirmek isteyen öğrenciler için kısa süreli sertifika programı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Stafford House Sertifika Programları da tam bu noktada öğrencilere güzel alternatifler sunuyor.

Neden Bir Sertifika Programı?

Kolej, üniversite veya bir dil okulu bünyesinde verilen sertifika programları yalnızca eğitim hayatı devam edenler için değil aynı zamanda da iş dünyasında olan ve bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için de tasarlanmıştır. Yurtdışı eğitimin önemli bir kısmını oluşturan sertifika programları üniversite hocaları ya da iş dünyasının başarılı isimleri tarafından verilmektedir. İyi bir kariyer hedefinde olanların mutlaka deneyimlemesi gereken sertifika programları geçmiş öğrenmeleri geleceğe taşıyarak ya da yeni bir alanda uzmanlaşma yolu açarak katılımcılarına artı değer katmaktadır. Güçlü bir öz geçmişe sahip olma açısından da önemli rol oynayan sertifika programları yurt dışı eğitim almak isteyenler için alternatif oluşturmaktadır.

Stafford House Sertifika Programları

Stafford House Sertifika Programları genel olarak profesyonellere ve öğrencilere yönelik programlar vardır. Pazarlama ve Reklamcılık, İş Yönetimi ve Proje Yönetimi üzerine yoğunlaştırılmış programlardır. Programlara dahil olabilmek için en az Upper Intermediate düzeyinde bir İngilizce gerekmektedir. Belirli başlangıç zamanları sunan sertifika programlarına ayrı ayrı katılım sağlanabileceği gibi programların tamamı birleştirilerek de katılım sağlanabilir.

Pazarlama ve Reklamcılık Profesyonel Sertifika Programı 

Program kapsamında bir pazarlama planının değerlendirilmesi, geliştirilmesi ve sunulması için gerekli becerilerin öğrenilmesi, problem çözme yaklaşımları değerlendirilmektedir. Öğrenciler müşteri odaklı pazarlama stratejilerini, pazar seçimlerini, ürün geliştirme, planlama ve fiyatlandırmayı sınıf çalışmaları, grup projeleri ve şirket ziyaretleriyle öğrenir.

Proje Yönetimi

Program kapsamında genel yönetim becerileri kapsamlı bir şekilde değerlendirilir. Bir projenin yönetilmesine yönelik tüm adımların üzerinden geçilir. Bütçe ve riskler nasıl yönetilir, bir proje nasıl hazırlanır, ilerleme nasıl takip edilir gibi konular öğrencilere sınıf çalışmaları, grup projeleri ve şirket ziyaretleriyle öğretilir.

İş Yönetimi

Program kapsamında yönetim uygulamaları ve başarı stratejileri anlatılır. Bir organizasyon içerisinde liderin rolü ve profesyonel ilişkiler nasıl geliştirilir gibi konular öğrencilere sınıf çalışmaları, grup projeleri ve şirket ziyaretleriyle öğretilir.

Stafford House Sertifika Programları başlangıç tarihleri ve ücretleri görmek için tıklayınız.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurt dışında sertifika ve diploma programları noktasında öğrencilerimize en dürüst, kaliteli ve ilkeli danışmanlığı ücretsiz olarak vermekteyiz.

Bize ulaşmak ve bilgi istek formu doldurmak için tıklayınız.

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.