Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

İngiltere’de Sertifika

İngiltere’de Sertifika ve Diploma

İngiltere’deki özellikle üniversitelerin eğitim kalitesi ve tecrübesi diğer eğitim kurumlarına da bir gelenek oluşturmuştur. Bu sebeple İngiltere kısa ya da uzun süreli sertifika ya da diploma programı düşünenler için de ideal bir seçenektir.

Yaşam ve Konaklama

Yaşam ve konaklama giderleri de bölgeden bölgeye değişiklik gösteren İngiltere’de öğrenciler genellikle aile yanı ya da yurt konaklamalarda kalmaktadırlar. Öğrencilerin yoğun olduğu Oxford, Cambridge, Brighton, Bournemouth ve Londra gibi şehirlerde öğrenciler için yurt konaklama imkânı daha fazladır.

Çalıştığımız Bazı Okullar

MLS International College

1987 yılında kurulan okul kaliteli dil eğitimi, mesleki İngilizce ve sertifika programları alanında faaliyet göstermektedir. Bournemouth’da bulunan MLS International College öğrencilere genel İngilizce eğitiminin yanı sıra yönetim, pazarlama, liderlik, iletişim üzerine sertifika, özel amaçlı İngilizce ve mesleki İngilizce programları sunmaktadır.

İngiltere Vizesi

İngiltere’de dil okulu, lise, üniversite,master, sertifika programlarına katılmak isteyen öğrenciler öğrenci vizesine başvurmasları gerekmektedir.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın